Scholarship в Україні, грант 16 000 грн на навчання від інтернет-магазину Zasteli.com.ua !

Прес-центр ВНТУ 07.11.2019, 21:18

65

Ми оплатимо твоє навчання у ВНЗ, якщо ти готовий поборотися за грант! Його сума становить 16 000 гривень! Всі деталі за адресою: https://zasteli.com.ua/ua/publications/scholarship-v-ukraine-zasteli/

 

Привітання ректора з Днем університету

Прес-центр ВНТУ 30.09.2019, 11:44

Грабко В.В. ВНТУ, ректорПривітання ректора з Днем університету

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти, студенти, випускники Вінницького національного технічного університету!

Щиро вітаю вас з нашим спільним святом – Днем університету! 

ВИКЛАДАЧ ВНТУ ОЛЕНА ЖАГЛОВСЬКА ПЕРЕМОГЛА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КРАСА КРАЇНИ 2019»

Прес-центр ВНТУ 17.06.2019, 17:49
Тепер доцент кафедри електроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету Олена Жагловська представлятиме Україну на міжнародному конкурсі Mrs Globe 2019, що пройде в листопаді в Китаї Вінницький бізнес портал Vinbazar Інформаційний портал «Моя Вінниця» Інформаційний портал «Вінниця  Ok» Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ   І на сайті    ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ 14 червня, у Київському національному академічному театрі оперети заступник декана факультету ІРЕН — інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ВНТУ, кандидат технічних наук  Олена Жагловська здобула перше місце і титул «Краса країни 2019» Олена була єдиною представницею освітян і науковців серед ТОП-15 найвродливіших жінок України, котрі брали участь у фіналі «Краси країни 2019». Ексклюзивну корону вродливій і розумній вінничанці одягнула організатор конкурсу «Краси країни 2019» — перша «Віце-місіс Земна куля 2018» Ірина Келлер. Фіналістки шоу пройшли кілька ретельних етапів відбору.

ВНТУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ПІВДЕННОЮ КОРЕЄЮ

Прес-центр ВНТУ 12.06.2019, 13:18
Ректор International Mind Education Institute, професор Ryu Euigyu мав візит до ВНТУ, де підписав відповідні документи з очільником університету, професором Володимиром Грабком Освітній портал ПедПРЕСА Інформаційний портал «Моя Вінниця» Інформаційний портал «Вінниця  Ok»   Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ   31 травня відбулася зустріч ректора ВНТУ професора Володимира Грабка з ректором International Mind Education Institute професором Ryu Euigyu (Республіка Корея). Під час зустрічі було презентовано досвід Південної Кореї у розробленні та впровадженні різноманітних освітніх, навчальних та виховних програм, зокрема впровадження MIND-освіти і залучення іноземних експертів та викладачів. Обговорили питання міжнародного співробітництва та підписали відповідний Меморандум. Ректор ВНТУ Володимир Грабко був особисто запрошений на 8-й міжнародний World Education Leaders Forum, що проходитиме у Південній Кореї цьогоріч у липні.

ДОЦЕНТ ВНТУ ОЛЕНА ЖАГЛОВСЬКА — ЄДИНА ПРЕДСТАВНИЦЯ ОСВІТЯН І НАУКОВЦІВ СЕРЕД ТОП-15 НАЙВРОДЛИВІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ У ФІНАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАСА КРАЇНИ 2019»

Прес-центр ВНТУ 04.06.2019, 20:18
14 червня в українській столиці заступник декана факультету ІРЕН — інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету, кандидат технічних наук, доцент Олена Жагловська змагатиметься за корону всеукраїнського конеурсу «КРАСА КРАЇНИ 2019». Освітній портал ПедПРЕСА Інформаційний портал «Вінниця  Ok» Інформаційний портал «Моя Вінниця» Вінниця NEWS Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ Інтернет-голосуванням, яке закінчиться перед самісіньким суперфіналом — вночі з с 13-го на 14-е червня, буде визначена переможниця, котра здобула титул «ВИБІР КРАЇНИ 2019» і контракт на участь в міжнародному конкурсі «LADY OF BRILLIANCY INTERNATIONAL»,  який проходитиме в листопаді в Тайвані. Аби корона дісталась вінницькій викладачці, кожному з нас варто проголосувати тут Можна багаторазово. Голосування платне! 1 голос = 9грн. !!! Це тому, що загальнонаціональний конкурс «Краса країни-2019» підтримує програму «Здолаємо рак разом» благодійного фонду «Долоні долі».

ТОП-ПРЕДСТАВНИКИ ORACLE CORPORATION ВІДЗНАЧИЛИ АКТИВНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ORACLE APEX У ВІННИЦІ ТА ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВИ ВНТУ ІЗ ЇХ ВИВЧЕННЯ

Прес-центр ВНТУ 28.05.2019, 19:09
Із 24 по 26 травня до Вінниці завітали представники всесвітньовідомої ІТ-корпорації Oracle на чолі із старшим директором із розробки програмного забезпечення для підрозділу серверних технологій «Oracle America, Inc.», Джоелем Калманом (США) Освітній портал ПедПРЕСА Інформаційний портал «Вінниця  Ok» Інформаційний портал «Моя Вінниця»   Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ До складу делегації також входили: Олександр Барбанеагра – старший клауд-консультант в Oracle (Румунія), Шакіб Рахман – менеджер із розробки програмного забезпечення в Oracle (США), Влад Уваров – менеджер із розробки програмного забезпечення для підрозділу серверних технологій в Oracle (США) та Олександр Каплун – представник Oracle в Україні. 24 травня топ-представники корпорації Oracle мали зустріч із вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. Наступного дня вони взяли участь у традиційному для Вінниці «Велодні».

ВІННИЦЬКА БРОНЗА НА МАРАФОНІ В БЕЛФАСТІ

Прес-центр ВНТУ 28.05.2019, 14:30
У Белфасті, Північна Ірландія, викладач кафедри фізвиховання Вінницького національного технічного університету Віра Овчарук на 38-му міському марафоні Deep River Rock Belfast City добігда до фінішу третьою! Інформаційний портал «Моя Вінниця» Інформаційний портал «Вінниця. info» Інформаційний портал «Вінниця  Ok»   Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ Загалом у Белфастському марафоні цьогоріч взяли участь 17 тисяч спортсменів з різних країн світу. Організовує його міська рада Белфасту та федерація легкої атлетики Північної Ірландії. Віра 31 березня перемогла на марафоні Стара Загора (Болгария). Результат Marathon Stara Zagora — 1 місце 2.38.07. У Белфасті Віра фінішувала третьою і водночас із особистим рекордом 2.37.13. Золота призерка Белфастського марафону Caroline Jepchirchir має результат 02:34:55 . Кенійка Каролін Джепчірчір вже другий рік поспіль пермагає в Белфасті. Цьогоріч участь у марафоні брали дві українки. Христина Богомягкова, пробігши дистанцію теж з особистим рекордом 2.

УЧОРА У ВНТУ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ БОГДАНУ КОЛОМІЙЦЮ

Прес-центр ВНТУ 22.05.2019, 10:19
Сьогодні, 22 травня роковини загибелі 23-річного випускника Вінницького національного технічного університету, молодшого сержанта, снайпера 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Богдана Коломійця Освітній портал ПедПРЕСА Інформаційний портал «Вінниця  Ok» Інформаційний портал «Моя Вінниця» Інформаційний портал «Вінниця. info» Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ Юнак загинув рік тому, в зоні проведення операції об’єднаних сил поблизу селища Зайцеве на території Донецької області. На скорботних урочистостях була присутня мама Богдана Світлана Василівна. Саме вона зняла жовто-синє полотнище з меморіальної дошки сина. А відкрили пам’ятний знак на корпусі факультету ІРЕН — інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем. Юнак навчався на кафедрі радіотехніки ВНТУ, отримав диплом бакалавра за спеціальністю «радіотехніка» у 2016-му році. Богдана призвав Вінницький РВК на військову службу за контрактом.