Прес-центр ВНТУ 08.04.2019, 23:45

З дводенним візитом сьогодні і завтра у Вінницькому національному технічному університеті перебуває британський вчений українського походження Євген Баранченко

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Чому дуже успішні люди так уперто вдосконалювалися? …
Самим собі вони ніколи не подобалися.
Вони були антиподами задоволення.
Анжела Дакворт
«Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети»,
бестселер New York Times і Аmazon 2016р.

Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ

Ph.D Євген Баранченко працює викладачем Департаменту підприємництва, інновацій та стратегії факультету бізнесу та права Northumbria University at Newcastle.

Відвідини ВНТУ — це візит-відповідь.

Делегація вишу — ректор Володимир Грабко, викладачі Анатолій Теклюк, Микола Прадівлянний, Олена Слободянюк, Костянтин Коваль, Дмитро Штофель і студентка Катерина Подолянчук, торік у жовтні мала тижневу поїздку до університету Нортумбрії в Ньюкаслі.

Поїздка вінничан відбулася в рамках реалізації проекту «Формування культури академічної доброчесності в студентському середовищі».

Метою візиту Євгена Баранченка до Вінниці є розширення співпраці між ВНТУ та університетом Нортумбрії.

Британський вчений акцентує — освітянські проблеми обох вишів… дуже схожі. Природа їх та ж сама.

І мотивує:

«Постулат «Будь собою!» я не поділяю. Нині це не працює! Людина мусить розвиватися і реагувати на виклики». Наголосив пан Євген, спілкуючись з академічною спільнотою ВНТУ.

Присутні мали змогу проаналізувати візію, місію та стратегію розвитку британського університету; порівняти проблеми, з якими зараз стикаються і українські, і британські університети та система вищої освіти загалом.

Євген Баранченко провів воркшоп, на якому розглядалися питання написання грантових заявок та вимог до публікацій в фахових міжнародних виданнях.

Перший день перебування гостя завершився у HUB «Місто змістів», де відбулася зустріч з директоркою Інституту розвитку міста Аліною Дяченко.

Сторони обговорили ідею об՚єднання зусиль задля створення сприятливих умов для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки в нашому регіоні.