Прес-центр ВНТУ 04.06.2019, 20:18

14 червня в українській столиці заступник декана факультету ІРЕН — інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету, кандидат технічних наук, доцент Олена Жагловська змагатиметься за корону всеукраїнського конеурсу «КРАСА КРАЇНИ 2019».

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Вінниця NEWS

Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ

Інтернет-голосуванням, яке закінчиться перед самісіньким суперфіналом — вночі з с 13-го на 14-е червня, буде визначена переможниця, котра здобула титул «ВИБІР КРАЇНИ 2019» і контракт на участь в міжнародному конкурсі «LADY OF BRILLIANCY INTERNATIONAL»,  який проходитиме в листопаді в Тайвані.

Аби корона дісталась вінницькій викладачці, кожному з нас варто проголосувати тут Можна багаторазово.

Голосування платне! 1 голос = 9грн. !!!

Це тому, що загальнонаціональний конкурс «Краса країни-2019» підтримує програму «Здолаємо рак разом» благодійного фонду «Долоні долі».

Кошти, зібрані від голосування, будуть відправлені на рахунок Фонду «Долоні долі» для закупівлі необхідного обладнання онкохворим.

У червні буде оформлений звіт щодо зібраної суми, і у лікарню — Київський центр променевої терапії НАН України передадуть інєктомат та інфузомат для лікування тих, хто нині бореться з цією страшною недугою.

Аби дізнатися більше про вродливу і розумну Олену Жагловську — перегляньте її конкурсний відеоролик тут

Окрім того, Олені слід набрати максимальну кількість переглядів. Це враховується при визначенні переможниці.

Олена — молодий, але уже іменитий науковець. Має 90 публікацій, з них 78 наукового та 12 навчально-методичних, зокрема  1 публікація у наукометричній базі Scopus .

​А ще Олена — мама. Синочку Вовчику уже 6 років.

Попри технічну освіту, Олена творча особистість —  захоплюється малюванням, танцями, спортом.

​«На мою думку, головна зброя жінки – не лише краса, але й розум та інтелект. Хоча кажуть, що не легко жити з розумною жінкою! Але, безумовно, цікаво!»

Олениному чоловікові справді зі своєю дружиною нудьгувати не доводиться!

​«На участь у конкурсі мене підштовхнуло бажання поділитись власним досвідом, довести, що жінка – це не лише зовнішня краса. Знаю, що секрет підкорення світу простий – треба бути справжньою, щирою і… закоханою!»