Прес-центр ВНТУ 12.06.2019, 13:18

Ректор International Mind Education Institute, професор Ryu Euigyu мав візит до ВНТУ, де підписав відповідні документи з очільником університету, професором Володимиром Грабком

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ

31 травня відбулася зустріч ректора ВНТУ професора Володимира Грабка з ректором International Mind Education Institute професором Ryu Euigyu (Республіка Корея).

Під час зустрічі було презентовано досвід Південної Кореї у розробленні та впровадженні різноманітних освітніх, навчальних та виховних програм, зокрема впровадження MIND-освіти і залучення іноземних експертів та викладачів.

Обговорили питання міжнародного співробітництва та підписали відповідний Меморандум.

Ректор ВНТУ Володимир Грабко був особисто запрошений на 8-й міжнародний World Education Leaders Forum, що проходитиме у Південній Кореї цьогоріч у липні.

У зустрічі брали участь проректор ВНТУ Віктор Мізерний, член ради International Mind Education Instituteу східноєвропейському регіоні Єгор Єгоркін та регіональний представник International Mind Education Institute у західній Україні Геннадій Олексієнко.

ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ