Прес-центр ВНТУ 09.07.2019, 20:01

У Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США) 16-18 вересня студенти Вінницького національного технічного університету представлятимуть Україну і боротимуться за перемогу ENACTUS WORLD CUP

САЙТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця. info»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Більше подієвих новин на сторінці ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ у ФЕЙСБУЦІ

І на сайті    ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ

Це вже вшосте команда Enactus ВНТУ виходить на такий високий рівень цих престижних змагань — стає переможцем всеукраїнського чемпіонату і бере участь у ENACTUS WORLD CUP.

У сезоні 2010-2011 рр. студенти ВНТУ вперше захищали честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії.

Наступного року літали на ці глобальні змагання до Вашингтона.

У сезоні 2012-2013 рр. — місто Канкун, Мексика.

У вересні 2016 року — Торонто, Канада.

Позаторік команда ВНТУ літала в Лондон (Велика Британія) як віце-переможець Національного чемпіонату Enactus Україна.

Торік — Кремнієва долина.

Цьогоріч у вересні теж мають виступати, захищаючи свої проекти, уСан-Хосе — «столиці» Кремнієвої долини.

Адже нині — 5 липня у київській локації Dan IT Education команда Enactus ВНТУ (капітан — Вікторія Богачук, наставник — декан факультету менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Микола Небава) знову виборола перемогу в національних змаганнях Enactus Ukraine сезону 2018-2019.

11 команд, що вийшли у національний фінал, представляли свою роботу за сезон — результати своїх соціально-підприємницьких проектів.

Команда ENACTUS VNTU представила три проекти — «Акустичний зір», «Pumpkin Farm», «Blue Blanet», «Caliwormia». І два додаткові проекти — «Чисте місто — чисте сумління», «Eco to go».

Оцінювали проекти команд представники бізнесу, випускники Enactus.

Почесні члени журі, які оцінювали соціальні та соціально-підприємницькі проекти у півфіналі та фіналі Enactus Ukraine National Competition 2019 — топ-керівники відомих компаній.

І серед них — Лідія Терпель (Lidiya Terpel) , founder Skyworker. Лідія зовсім недавня випускниця кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ. І до того ж колишній член команди ENACTUS VNTU.

Розповідає капітан переможної команди ENACTUS VNTU Вікторія Богачук:

«Конкурс проходив у два етапи: перший — півфінал, де ми тягнули жереб та розподілялись на дві ліги. Команда ВНТУ потрапила у лігу номер 2 і виступала під 2 номером. Після виступів всіх команд в лігах, ми спілкувались із журі про наші проекти, розвиток команди та додаткові можливості. Перед нагородженням фіналістів успішні випускники організації розповідали історії свого життя в Enactus. Після чого настав найбільш хвилюючий момент — оголошення переможців».

4 місце посіла команда ОНЕУ — Одеський національний економічний університет.

3 — КНЕУ (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана).

2 — НАУКМА (Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

1 — Вінницький національний технічний університет!!!

Команда-переможниця — це студенти факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вікторія Богачук, Богдан Півошенко, Андрій Журавльов
і студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Галина Богачук, Владислав Попов, Віталій Кравчик, Микола Демчук, Владислава Шевчук, Ігор Шептяков, Антон Горбачов.

«Наразі ми готуємось до аудиту, пошуків фінансування для поїздки в США, аби гідно представити Україну на ENACTUS WORLD CUP», — каже Вікторія Богачук.