Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НАЙКРАЩИЙ СТУДЕНТ-ПАРТНЕР MICROSOFT

Студент ВНТУ, активіст IT Академії Microsoft  університету Євгеній Ніколаєв за результатами програми Microsoft Student  Partners у 2010-2011 рр. зайняв перше місце і став кращим в Україні

Програма Microsoft Student Partners (MSP) – це щорічна глобальна програма компанії Майкрософт визнання досягнень студентів у сфері вивчення та впровадження інформаційних технологій Microsoft і надання їм особливого статусу-звання – студент-партнер Майкрософт.

Звання Microsoft Student Partners надається на один академічний рік (вересень-червень) кращим та найактивнішим студентам або аспірантам, які навчаються з технічних спеціальностей.

Програму MSP було започатковано компанією Microsoft у 2001 році. На той час програму представляли кращі студенти 15 провідних країн світу. У 2006-му її було розширено до 50 країн. Нині загальна кількість студентів, які мають звання MSP, складає близько 3000 студентів із 101 країни світу.

Україна залучена до цієї програми з 2007 року, і нині її представляють 19 кращих студентів-партнерів Майкрософт з провідних університетів країни: Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська Політехніка», Харкiвський нацiональний унiверситет радiоелектронiки, Одеський національний політехнічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Вінницький національний технічний університет.

Студенти-партнери Майкрософт надають допомогу студентам та викладачам у використанні продуктів Майкрософт як у навчальному процесі, так і в особистих цілях, проводять демонстрації продуктів Майкрософт для студентів — індивідуально чи колективно. Учасники програми розповсюджують свої знання технологій Майкрософт серед однолітків, беруть участь у роботі он-лайн спільнот, діляться своїми знаннями в Інтернеті, залучають до участі в олімпіадах, зокрема таких як «Imagine Cup» та «Золотий Байт». Також активісти програми допомагають розповсюджувати безкоштовне програмне забезпечення серед студентів, зокрема за програмами DreamSpark чи MSDN Academic Alliance. Усі студенти-партнери беруть участь у роботі всієї спільноти Microsoft Student Partners, спілкуються з працівниками Майкрософт, що відповідають за роботу програми, діляться своїми враженнями, ідеями, звертаються за допомогою та підтримкою. Студенти-партнери постійно підвищують свій фаховий рівень з IT-технологій Microsoft. Їм як учасникам програми надається доступ до усіх найновіших програмних засобів Майкрософт, до засобів розробки, довідкових матеріалів, вони мають безкоштовний вхід на усі події Майкрософт в країні, яку представляють.

У кожній країні за результатами діяльності у нинішньому навчальному році визнаються найкращі студенти-партнери Майкрософт. Переможці країн щороку збираються на своєму саміті «MSP Summit».

За результатами 2010-2011 р. в Україні найкращим студентом-партнером Майкрософт визнано студента нашого університету, активіста ІТ Академії при ВНТУ – Євгенія Ніколаєва.

Євгеній протягом минулого навчального року постійно брав активну участь в організації та виступав на Вінницьких ІТ-клубах та Developer-клубах розробників, які щомісяця проводяться у нашому університеті. Крім того він відвідав ряд семінарів Майкрософт у Києві, пройшов навчання з двох навчальних курсів у ІТ Академії Майкрософт нашого університету, за результатами навчань здав сертифікаційні екзамени та отримав міжнародні сертифікати Microsoft. У минулому навчальному році він був учасником міжнародної олімпіади «Imagine Cup», яку проводила компанія Microsoft, і в номінації «IT Challenge» дійшов до півфіналу. А ще Євгеній брав участь у програмі «ІТ Бонус», яка проводиться компанією Майкрософт на теренах країн СНД. За результатами цієї програми у  минулому навчальному році він неодноразово потрапляв у ТОП-10 кращих учасників місяця, за що отримував різні призи, серед яких багато найсучасніших книг з IT-технологій. Усі книги Євгеній подарував університету. І зараз вони прикрашають полиці ІТ Академії Майкрософт нашого ВНТУ і з задоволенням використовуються студентами та викладачами.

За перемогу в програмі MSP Євгеній отримав у подарунок від компанії Майкрософт найсучасніший мобільний пристрій Windows Phone 7, GPS навігатор та понад десяток книг з IT-технологій Майкрософт. Також компанія Майкрософт як кращому студенту-партнеру України надала йому можливість за рахунок компанії відвідати щорічну конференцію «MSP Summit» у Фінляндії, а також головну європейську технічну конференцію «Tech Ed», яка цього року пройде у Москві 9-10 листопада.

Наостанок, слід зазначити, що у новому 2011-2012 навчальному році наш університет буде представлений вже двома студентами-партнерами MSP. Крім Євгенія Ніколаєва, до числа кращих потрапив активіст IT Академії Майкрософт, четвертокурсник ВНТУ Кирило Безпалий, який навчається за напрямом підготовки «Управління інформаційною безпекою».

 

Юрій ЯРЕМЧУК, керівник IT Академії Microsoft ВНТУ,

директор Центру інформаційних технологій і захисту інформації ВНТУ,

кандидат технічних наук, доцент

 

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...