Прес-центр ВНТУ 23.11.2011, 10:44

За розбудову національної освіти наш університет удостоєний звання «Лідер сучасної освіти». А за видання підручників і навчальних посібників нового покоління – Золотої медалі.

 

 

З 17 по 19 листопада у столичному Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила ХХ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра — 2011». Відбувалась вона одночасно з VIІI Міжнародною виставкою закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

У виставках окрім 75 вищих навчальних закладів України, взяли участь 58 вишів із США, Франції, Великої Британії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швеції, ОАЕ, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти та Болгарії.

Виставка «Освіта та кар’єра – 2011» мала на меті допомогти випускникам загальноосвітніх шкіл 2012 року визначити шляхи здобуття вищої освіти в Україні, а виставка закордонних вищих навчальних закладів — надати можливість усім бажаючим отримати об’єктивну інформацію «з перших рук» щодо системи освіти різних країн, навчальних програм, умов вступу тощо. У виставці були задіяні закордонні університети, бізнес-школи, коледжі, середні школи, мовні школи, а також національні освітні асоціації різних країн світу.

До виставкових заходів долучилися посольства Канади, Держави Ізраїлю, Франції, США.

Посол Франції в Україні Ален Ремі повідомив, що зараз у Франції навчаються близько 1400 українських студентів, і щороку 400 студентів їдуть на навчання до Франції. Посол США в Україні Джон Теффт зауважив, що з часу здобуття Україною незалежності 17 тисяч українських студентів, які представляють усі її регіони, навчалися у США. У свою чергу заступник посла Польщі в Україні Даріуш Гурчинські повідомив, що минулого року у Польщі проходили навчання понад 3 тисячі українських студентів.

До речі, нині у вишах України навчаються майже 2,5 мільйони студентів.

Зорганізували виставки Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, товариство «Знання», Бюро СampusFrans в Україні.

ВНТУ взяв участь в конкурсі виставки у номінації «Видання підручників і навчальних посібників нового покоління». Конкурсна комісія нагородила ВНТУ найвищою відзнакою – Золотою медаллю.

За багаторічну науково-педагогічну діяльність з розбудови національної освіти наш університет відзначений Почесним званням «Лідер сучасної освіти».