Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«ВІНС» ЖАРТУЄ ВСЕРЙОЗ

Кубок Вінниці з КВН виборола «Вам І Не Снилося» — команда Інституту БТЕГП нашого вишу

«Будьмо!», «Ап-Салют» — ці команди дотепників-будівельників пережартовували усіх не лише на сцені нашого університетського клубу. Студентські збірні інших університетів Вінниці теж їм безапеляційно поступалися. Успіх і перемоги були прихильні до них і на всеукраїнському рівні. Колишню славу нашим веселим студентам-будівельникам тепер взялися повернути нинішні третьокурсники.

«Вам І Не Снилося» — володар Кубка ВНТУ і Кубка Вінниці на призи міського голови. Минулого року теж були фіналістами міських змагань, але стали срібними призерами. Юля Шостацька (студентка групи БМ-09 спеціальності «міське будівництво та господарство») у складі збірної Вінниці грала в Асоціації КВН України.

Ідея створити команду — це Віталій Сміхурський (група 2Б-09, спеціальність «промислове і цивільне будівництво»). Він у КВНі ще зі школи:

— З КВНом по життю легше. Я староста групи, тож, допомагає він не лише мені, а й усій групі. Навіть в гірший бік бува допомагає: «Ага, граєш у КВН? Зараз перевіримо твоє почуття гумору!» Тому треба знати матеріал, бо дотепи на колоквіумі не врятують. А деякі викладачі навпаки приязніше і лояльніше ставляться.

У третьокурсників зараз наближення до екватору навчання. Найкомфортніший студентський період!

— Ми б так не сказали! — Юлю підтримав дружній іронічний сміх однокурсників. — Психологічно може й так, а от щодо навантаження…

Отож, не лише краса — КВН теж вимагає жертв. І часу.

— Інколи доводиться недосипати ночі, щоб підготуватись до занять. А жартувати можна навчитися. Як будь-яке вміння — майстерність написання жартів приходить з досвідом. — Переконана Юля.

Про технологію створення жартів. Василь Оленич, Віталіїв одногрупник:

— Усе пишемо самі. Збираємось командою. Бува навіть граємо у різні розвивальні ігри, які допомагають налаштуватись на креатив. Хтось приходить уже з готовими дотепами, разом докручуємо до кондиції, ставимо жарти «на ноги». Плагіат — це найбільша проблема, адже усі теми уже пережартовані. Бути оригінальним непросто. Ми граємо тільки на своєму матеріалі, позаяк за плагіат можна дорого поплатитися. Не тільки бали знімають — ставлення Ліги змінюється. Усі мініатюри, жарти пишемо українською мовою. Але деякі дотепи звучать лише українською чи лише російською — то від особливості лексики.

— Багато з ким з «Будьмо!», з «Ап-Салюту» спілкуємось. Вони уже ветерани КВНу. Але жартами їхніми не послуговуємось. Що було смішно у їхній час, нині уже не дуже — змінюється і структура, і формат не лише життя, а й жартів, — це знову Віталій. — Деяких тем ми не чіпаємо. Дотримуємось загальнолюдських моральних цінностей. Є команди, які жартують, приміром, на політичні теми. У нас — студентське буття, життєві ситуації. Ті, хто грає в КВН навчаються акторській майстерності, режисурі чи не більше, аніж у театральних вишах.

Поганий настрій як ГРВІ чи навіть як грип — дуже заразний. Юля:

— Бува на репетицію лише один прийде не зовсім у гуморі, одразу усіх заразить. Тоді краще розходитись, адже усе одно нічого вартісного не придумається. Тому намагаємось того, хто не в гуморі, перелаштувати на інший лад. До речі, дівчатам чомусь важче писати жарти. Я не знаю чим це пояснити. Ми, мабуть, серйозніше ставимось до життя.

— КВН — це гра для глядача і нам дуже приємно, що на фінал ми продали 160 квитків. Це стільки наших знайомих люблять нас і КВН. Найголовніше: аби глядачеві подобатись, тоді є сенс грати. А перемоги — то вже наступне. Коли ми граємо, тоді серед глядачів уся моя група. — Каже староста Сміхурський.

Василь і Віталій уже тренують шкільну команду КВН — збірну ЗОШ №34. Їхні підопічні виграли Кубок Вінниці і їздили цьогоріч на фестиваль у Затоку.

— Якщо одна гра в два місяці і то у Вінниці, розслабляєшся і не в тонусі. А якщо їздиш, виступаєш — натреновується рівень. 17 грудня їдемо в Луцьк на Всеукраїнську Лігу. Вдячні студентському самоврядуванню університету, особисто його недавньому очільнику Ігореві Колосу, який виділив нам гроші на симпатичну форму.

— Команді уже два роки. Нині нас 7 осіб. — Каже звукар (себто звукорежисер) Ігор Тенячкін (група БМ-09) — Проблема: не маємо співаків у складі.

— Зате фінанси (як і повсюдно!) співають романси. — Резюмує Віталій. — Знайти гроші нині більш складніше, аніж вдалий жарт. Отож, шукаємо спонсорів для співпраці!

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...