Прес-центр ВНТУ 23.01.2012, 11:56

Студенти нашого вишу у подіумних дебатах спілкувались із Ніко Ланге, керівником представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні
Починаючи з 1994 року, представництво Фонду Конрада Аденауера супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів.
В Україні Фонд співпрацює з низкою українських партнерських організацій. Це, зокрема, Верховна Рада України, Секретаріат Президента України, місцеві державні адміністрації, структури політичних партій, неурядові організації, університети та аналітичні центри.
Фонд організовує круглі столи, конференції, подіумні дискусії та лекції в університетах з метою ґрунтовного обговорення та політичного аналізу суспільно важливих тем. У рамках політичної освіти та надання консультацій Фонд влаштовує семінари, ділові ігри та тренінги, випускає книжки та серію публікацій «Policy Papers», в яких надаються результати дискусій та рекомендації до дій.
Сприяння розвитку студентської молоді займає значне місце у роботі Фонду в Україні, зазначив пан Ніко. Саме з цією метою він і завітав до нас, адже Фонд Конрада Аденауера надає стипендії для молодих науковців, а також студентів, які закінчили курс бакалаврату й хотіли б продовжити навчання в Німеччині. Важлива вимога до претендентів – це знання німецької мови.
Більш детальна інформація про гранти та стипендії Фонду на http://www.kas.de/wf/en.

Анна ПИСКЛЯРОВА,
проректор з виховної роботи ВНТУ