Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

З ВИСОТИ ВЛАСНОГО ДОСВІДУ

 

На мою думку ВНТУ один з найкращих університетів нашої країни. Висока якість навчання, дохідливі лекції, якщо прагнеш сягнути висот — тебе помітять і допоможуть. Різноманітні олімпіади, в яких студенти ВНТУ беруть активну участь, дають змогу  реалізуватись, а потому гідно працевлаштуватись — чи то в Україні, чи то за кордоном

 

Кожен із нас пам’ятає ті чудові шкільні часи, коли можна було не перейматись своїм майбутнім, не думати ким же ти станеш у дорослому житті, яка у тебе буде професія. Але у кожного із нас наставав момент, який примушував задуматись над цими питаннями.

 

Я був певен, що після школи вчитимусь далі — в університеті. Але в якому??? Чукати щастя деінде не мав наміру. Але й у нашій Вінниці чималий вибір приватних та державних вишів.

 

Одного разу, проходячи повз корпуси Вінницького національного технічного університету, мимохідь потрапив в оточення його студентів. Веселі, життєрадісні — хтось цілком приязно сперечався за якісь лаби, хтось стосовно планів як краще зорганізуватись у вільний час. А я зрозумів — теж хочу бути серед них.

 

Аби дізнатись про ВНТУ більше, вирішив прогулятись його територією. А вона величезна! І що мені дуже сподобалось — університет знаходиться ніби в парку, весь оточений зеленню. Улюбленим місцем відпочинку студентів на перервах є фонтан біля центрального корпусу. Комусь дзюркотіння води додає романтичного настрою, когось заспокоює, а комусь навіює цікаві ідеї.

 

Масивні корпуси, поважні і привітні викладачі. Якщо до когось звертався із запитанням, радо відповідали. Ця прогулянка справила на мене велике враження! І саме тоді для мене стало ясно — спрямую усі зусилля, щоб вступити до ВНТУ.

 

Дочекавшись дня відкритих дверей, я зі своїм другом відвідали цей навчальний заклад. Студенти на своєму жаргоні називають його «політех». Дійсно цей виш готує спеціалістів технічних галузей. А розмаїття спеціальностей аж захоплює дух: інженери-будівельники, інженери-оптотехніки, програмісти, машинобудівники, екологи, менеджери і ще чимало інших важливих для суспільства фахівців. Просочені думками довгі коридори університету — як приємно ними прогулюватись! Сучасна матеріально-технічна база університету дає змогу студентам отримувати новітні знання і практичні навички. Логічно, що ВНТУ уже кілька років поспіль на вершечку турнірної таблиці рейтингу університетів України «ТОП-200».

 

Володимир ФАЙЧУК,

другокурсник Інституту АЕКСУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...