Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЗОЛОТИЙ ЛІДЕР ОСВІТЯНСЬКОГО ПРОСТОРУ КРАЇНИ

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України нагородило ВНТУ відзнакою «ЛІДЕР Національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України».

 

Найвищою нагородою — золотою медаллю IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» відзначений наш виш за активне впровадження інновацій у співробітництві з ринком праці

 

А за активне впровадження інноваційних освітніх технологій Вінницький національний технічний університет відзначений дипломом виставки.

 

Відбувалась «Інноватика в сучасній освіті» 16-18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Її організаторами традиційно виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

 

Виставка-презентація представила понад шість сотень навчальних закладів різних рівнів і форм власності, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з усіх регіонів України.

 

Навчальні заклади Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії поділилися досвідом співробітництва з українськими колегами, ознайомили потенційних абітурієнтів та їхніх батьків з умовами прийому в тамтешні навчальні заклади.

 

Ректор нашого вишу доктор технічних наук, професор Володимир Грабко отримав подяку IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» за вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження освітніх інновацій.

 

Почесним дипломом за плідну працю з упровадження освітніх інновацій нагородили проректора ВНТУ, професора Віктора Мізерного та директора Інституту магістратури, аспірантури і докторантури ВНТУ, доктора технічних наук, професора Віталія Мокіна.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...