Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

КРАЩИЙ ПРИВАТНИЙ ІНВЕСТОР — П'ЯТИКУРСНИК СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА ДІЯЛЬНІСЬ»

 

Учасник під ніком ROMEO у конкурсі «Кращий приватний інвестор 2012», який організовується Українською біржею, показав прибутковість в 119,3% і отримав сертифікат на 20 000 грн.

 

У нинішньому конкурсі, а тривав він три місяці, взяли участь 711 трейдерів.

 

«Кращий приватний інвестор» — єдиний в Україні біржовий конкурс серед приватних інвесторів, в якому кожен має змогу спробувати свої сили в трейдингу. Аби взяти у змаганнях участь, варто лиш стати клієнтом онлайн-брокера.

 

Особливість цих перегонів — можливість оперативно спостерігати за результатами і реалізованими торговими стратегіями всіх учасників. Для інвесторів-початківців конкурс — унікальна можливість зробити перші кроки у біржовій торгівлі, поспостерігати за стратегіями та запозичити позитивний досвід лідерів змагань.

 

За підсумками напруженої боротьби з суперниками і ринком третє місце у конкурсі здобув учасник під ніком ROMEO. Він волів торгувати на строковому ринку. Успішні операції з ф'ючерсом на Індекс UX дозволили йому показати прибутковість в 119,3%. Грошовий приз, який отримав ROMEO, становить 20 000 грн.

 

У номінації «Кращий репортаж», де усі охочі змагалися в умінні володіти словом і аналізувати дії учасників, найкращим журі визнало матеріал Романа Петрова «Ігри розуму, або Шорти нині в моді». За перемогу в цій номінації Роман отримає грошовий приз у розмірі 5000 грн.

 

Варто зауважити, Роман до своїх перемог звичний. У легкоатлетичному манежі фізкультурно-спортивного товариства «Колос» 12 і 13 січня відбулися перші у цьому році легкоатлетичні змагання — відкритий чемпіонат Вінниччини, де мірялися майстерністю понад 150 спортсменів Особливо цікавими видались швидкісні забіги на 200 метрів, а особливо видовищними вони виглядали на віражах із нахилом. Без цього нахилу (приблизно 30 градусів) бігуни на великій швидкості просто не вписувалися б у поворот. Чемпіоном у цьому виді (з результатом 23,4 сек.) став кандидат в майстри спорту з легкої атлетики Роман Петров!

 

«Кращий приватний інвестор 2012» мав потужних інформаційних спонсорів. Незабаром вийде стаття про конкурс і про нашого Романа Петрова в журналі «Internet trading». Роман уже успішно дебютував в телепрограмі «Вінниця у часі» Вінницького державного телебачення. Переглянути можете тут

 

Повні результати доступні на офіційній сторінці статистики конкурсу «Кращий приватний інвестор».

 

Подробиці на сайті кафедри фінансів ВНТУ

І на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...