Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

УРЯДОВА ВІДЗНАКА ДОЦЕНТУ ВНТУ

 

Премію Кабінету міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України отримав Андрій Семенов — кандидат технічних наук, доцент кафедри радіотехніки нашого вишу, заступник директора Центру міжнародних зв’язків університету

 

Андрій Семенов закінчив із відзнакою магістратуру нашого університету за спеціальністю «радіотехніка». Нині своєї спеціальності навчає студентів. Автор 136 наукових робіт, серед яких 2 монографії, 5 навчальних посібники (один з яких із грифом МОН України), 40 статей у закордонних наукових журналах і наукових виданнях з переліку ВАК України, 28 патентів України на винаходи та корисні моделі.

 

З 2011 року і понині є стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених. А торік здобув титул «Молодий науковець року», ставши переможцем 5-го обласного конкурсу «Молода людина року», який зорганізовує Вінницька облдержадміністрація.

 

Основні напрямки наукових досліджень:

 

- розробка і дослідження широкодіапазонної генераторної апаратури з покращеними технічними і експлуатаційними характеристиками на основі транзисторних структур з від’ємним опором;

 

- розробка і дослідження радіотехнічних пристроїв перетворення спектрального складу сигналів із заданими параметрами і характеристиками на ос-нові транзисторних структур з від’ємним опором;

 

- математичне моделювання та імітаційне дослідження радіотехнічних пристроїв на основі транзисторних структур з від’ємним опором.

 

«Уряд надає великої уваги молоді. Ми на вас сподіваємося, ми на вас розраховуємо», — підкреслив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час церемонії нагородження молоді, зауваживши, що такі урядові нагороди дають молоді нові стимули, підтримку, натхнення для нових ідей і досягнень.

 

Премія Кабінету міністрів присуджується з 2000 року молоді віком до 35 років за особливі досягнення, які сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету.

 

Грошовий розмір Премії визначено постановою Кабміну в обсязі 200 неоподатковуваних мінімумів кожна (3400,00 грн).

 

До речі, нині в Україні проживає близько 14,5 млн молодих людей віком 14-35 років – це майже третина від усього населення країни.

 

 

Детальніше на Урядовому порталі та  тут

 

і на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...