Прес-центр ВНТУ 05.09.2013, 10:57

11—13 жовтня у нашому Вінницькому національному технічному університеті втретє відбудеться напівфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС, наймасовішої студентської олімпіади світу

Soutn-Eastern European Programming Contest 2013

Ukrainian site

Vinnytsia National Technical University

Vinnytsia, Ukraine

October, 11 – 13

Europe Southeastern Ukraine Site Director:

ЗАПРОШУЄМО ДО УКРАЇНСЬКОГО САЙТУ
ПІВФІНАЛУ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ АСМ-ІСРС

З ПРОГРАМУВАННЯ!

У 2013 р. Південно-східний європейський півфінал студентської першості світу з програмування ACM-ICPC вдруге пройде в мультисайтовому режимі у двох університетах:

- Бухарестський політехнічний університет, Румунія
- Вінницький національний технічний університет, Україна

Півфінал проходитиме в один і той же час, 12 та 13 жовтня, на одному й тому ж самому наборі завдань, із загальним табло.

Будь-яка з команд університетів країн південно-східної Європи може взяти участь у півфіналі на одному з двох майданчиків (сайтів) за власним вибором, на кожному з яких збереться близько 40 команд.

Вінницький національний технічний університет має великий досвід проведення міжнародних олімпіад з програмування. Вже понад десять років він проводить відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади за правилами ACM-ICPC, кількість учасників першого етапу якої за ці роки зросла від 68 команд у 2001 р. до більш ніж 650 команд у 2012 р.

Ми запрошуємо всі бажаючі команди південно-східної Європи виступити в змаганнях на українському сайті. Оскільки вінницький сайт є географічно більш віддаленим від країн південно-східної Європи ніж бухарестський, і дорога до нього вимагає більших витрат, для їх компенсації ми забезпечимо всім закордонним командам безкоштовне проживання та триразове харчування.

Ви отримаєте можливість познайомитись з Україною, взяти участь в екскурсії по місту і відвідати один з найкрасивіших природних парків світу "Софіївка", ближче познайомитися з українськими студентами на вечірці знайомств, при проведенні спортивних змагань та конкурсів, під час турніру  з пейнтболу.

Крім того, результати всіх команд, що виступлять на українському сайті, будуть зараховані як виступ у відкритому фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Таким чином, наші закордонні гості зможуть стати чемпіонами України або призерами Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

І, нарешті, ми приготуємо призи кращим зарубіжним командам незалежно від того, яке загальне місце вони виборють у змаганнях.

Подробиці