Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У КРЕМНІЄВІЙ ДОЛИНІ НОРВЕГІЇ СТУДЕНТКА ВНТУ ВИВЧАЛА МЕНЕДЖМЕНТ АРКТИКИ

 

Магістрантка Інституту менеджменту Дарія Воєділова єдина від України брала участь в освітньому європейському осінньому курсі «The next ice age? Are you prepared?» в місті Тронхейм (Норвегія)

 

Подробиці на освітньому порталі ПедПРЕСА

 

«The next ice age? Are you prepared?» організований у Норвезькому національному університеті наук та технологій локальним осередком Ради студентів технічних університетів Європи BEST-Тронхейм.

 

BEST — неполітична студентська організація, котра уже 24 роки забезпечує спілкування, співпрацю та обмін можливостями для студентів Європи. BEST складається з понад 95 локальних груп у більше, ніж 33 країнах. BEST організовує різноманітні події, де студенти з університетів-учасників отримують можливість підвищити рівень свого міжнародного досвіду, встановити контакти та покращити знання англійської мови.

 

У заході задіялись 22 студенти з 14 країн Європи — Іспанії, Італії, Португалії, Фінляндії, Росії, Румунії, Словаччини, Сербії, Польщі, Бельгії, Чехії, Греції, Туреччини та України.

 

BEST-Тронхейм потурбувався про насичену екскурсійну програму, де учасники ознайомились з історичними пам’ятками міста, феєрверк вражень залишив похід у гори.

 

Навчальний курс «The next ice age? Are you prepared?» відбувався за підтримки найбільшої фінансової компанії послуг Норвегії DNB. Тронхейм почасти називають технологічною столицею Норвегії, силіконової рівниною Норвегії. 80% інженерів отримують свою освіту саме тут, що дозволяє підтримувати технологічний розвиток Норвегії на рівні інтернаціональних еталонів. Кожен другий мешканець Тронхейма — студент.

 

Інтернаціональне студентство слухало лекції з фізики та механіки льодового покриття, про сталий розвиток транспорту та економічні аспекти проектування суден, про менеджмент Арктики, про класичні машини руйнування льоду та їх дизайн, про безпеку та управління ризиками в умовах Арктики, контроль та стратегічне управління ресурсами Арктики. Також студенти мали можливість відвідати лабораторії провідних компаній Тронхейма цієї галузі.

 

Потому фінальний іспит з набутої кваліфікації після прослуханого курсу усі слухачі склали успішно.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...