Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«МІСТЕР ШАРМ» ВНТУ І «МІСТЕР ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» В ОДНІЙ ОСОБІ

 

У ВНТУ є своєрідна олімпійська дисципліна, таке собі багатоборство сучасного джентльмена. У випробуванні зійшлися восьмеро представників інститутів нашого університету: хто ж з них найбільш достойний титулу «Містер шарм»?!

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Споконвічними є змагання між чоловіками. Згадаймо хоча б часи Стародавньої Греції з її Олімпійськими іграми, учасники, яких намагались довести свою першість у силі, швидкості, витривалості. Серед переможців і учасників були такі відомі постаті як Демосфен, Демокрит, Сократ, Піфагор, Платон, Аристотель, Гіппократ.

 

У ВНТУ є своєрідна олімпійська дисципліна, таке собі багатоборство сучасного джентльмена. Тут треба виявити і свою фізичну форму, відчуття ритму, ерудованість, вміння триматись на сцені перед переповненою глядацькою залою, впевненість (але не самовпевненість). Всі ці компоненти, і напевне ще цілий ряд значимих чинників та ще більше невловимих нюансів, необхідні, щоб мати свій неповторний шарм. Саме в такому випробуванні зійшлися восьмеро представників інститутів нашого університету: хто ж з них найбільш достойний титулу «Містер шарм»?!

 

Журі конкурсу наполегливо трудилось оцінюючи учасників, то в «Дефіле», то їхню «Відео-візитку» (насправді це був своєрідний міні-фільм), то ерудованість, то хореографічні здібності. Але вже традиційно найбільш видовищним і найбільш захоплюючим став творчий конкурс. Претенденти на звання «Містер шарм» підготували цілі композиції, з спеціально написаними текстами. Костянтин Радченко (ІнАЕКСУ) запам’ятався чудовим музичним виступом зі своїм гуртом, де він є клавішником. Андрій Барчишен (ІнЕЕЕМ) і Антон Роздорожнюк (ІнІТКІ) виконували пісню, а Олександр Кулієв (ІнМ), який теж виступав у пісенному жанрі, запропонував реперську композицію. Пісенний номер Ігоря Тенячкіна (ІнБТЕГП) вирізнявся і текстовкою і вражаючою танцювальною групою підтримки, Ігор Кондрацький (ІнРТЗП) вивів із стану емоційної рівноваги глядачів пародією на пісню гурту «ВІА ГРА» — «Спроба №5». Кобзарська дума Дмитра Гурби (ІнЕЕК) про «нетакого студента» (постійно відвідує заняття, нічого не пропускає) запам’яталась, проте не вразила журі. Андрій Мороз (ІнМТ) у своєму танцювальному номері малював на сцені справжні візерунки, відчувалась упевненість у всіх рухах і все він робив з особливим шармом.

 

 

Майже три години конкурсної боротьби принесли титули віце-містерів Андрію Барчишену та Костянтину Радченку, а разом з цим призи від студентського профкому ВНТУ та президента студентського самоврядування нашого університету. Головний же приз і титул «Містер шарм» ВНТУ 2014 року разом з титулом «Містер глядацьких симпатій» виборов Андрій Мороз, студент 4-го курсу Інституту машинобудування і транспорту. Він по праву може одягнути оливковий вінок переможця, як це робили переможці Олімпійських ігор у Стародавній Греції.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,
кандидат філософських наук, доцент,
заступник директора ГЦВР

 

Фоторепортаж Сергія МАРКОВА

Слайд-шоу конкурсу

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...