Голосування
В ІНЖЕНЕРНИХ ЗМАГАННЯХ ПЕРЕМОГЛИ КОМАНДИ Bazzzinga ТА КіПіШ
Четвертий рік поспіль у ВНТУ проходять Всеєвропейські інженерні змагання EBEC, які вже стали справжнім святом для студентів і традицією
Цього року інженерні змагання відбувалися з 3 по 7 лютого.
Змагання, як зазвичай, проходили у двох категоріях водночас:
Case Study — команди отримують завдання та мають спрогнозувати, розробити, змоделювати, розв’язати певну проблему та якісно представити результати своєї роботи.
Team Design — команди отримують завдання та мають розробити систему, створити прилад чи механізм з наданих елементів.
На категорію Team Design зареєструвалося 18 команд по 4 учасники в кожній. До участі в основному етапі змагань локального етапу за умовами конкурсу допускалося лише 6 команд, тому в перший день змагань було проведено відбірковий етап.
На відбірковому етапі усім командам необхідно було виготовити проектор з кількох порожніх пляшок, лінзи, світлодіода та ще деяких додаткових матеріалів і провести на ньому презентацію (презентувати свій проектор своїм проектором). Усі команди представили досить цікаві рішення, проте з наступного дня роботу продовжили лише 6 найкращих.
Основним завданням в категорії Team Design було розробити та виготовити електронний музичний інструмент. Це потребувало базових навиків з електроніки. Проте завдання передбачало три рівні складності: від банального складання схеми з теоретичних відомостей до самостійного програмування мікроконтролера. Із завданням впорались майже всі команди: хтось простішим, хтось складнішим способом.
На категорію Case Study зареєструвалося 12 команд по 4 учасники. На відбірковому турі учасникам треба було проаналізувати бізнес Вінниці та Вінницької області й обґрунтувати куди б саме вони, маючи 1 млн. грн., інвестували свої кошти. 24 учасники, ідеї яких були кращими, вирішували проблеми освіти та мотивації студентів саморозвиватися та успішно навчатися; розробляли нові глобальні технічні лабораторії нашої планети та розраховували задачу з енерго- та ресурсозбереження, їх розміщення і транспортування.
Переможцями у категорії Сase Study стали студенти Інституту АЕКСУ Максим Здоровець, Вячеслав Дудко, Олексій Коваленко, Максим Цимбал (команда Bazzzinga).
Переможцями у категорії Team Design стали студенти ІнАЕКСУ Ярослав Точенюк, Павло Орлик, Олександр Яхимович, Ігор Крещенко (команда КіПіШ).
Переможці 2014 року кожного міста зустрінуться в травні у Львові на Національному етапі змагань, і виборюватимуть право представляти Україну на Фінальному етапі European BEST Engineering Competition у м. Рига, Латвія.
Нагадаємо, що минулого року команда КіПіШ перемогла на Національному етапі Всеєвропейських інженерних змаганнях у м. Запоріжжя.
Колектив організації BEST щиро дякує за співпрацю та допомогу у проведенні локального етапу EBEC 2014 шановну адміністрацію рідного університету, профком ВНТУ, студентське самоврядування ВНТУ, ТОВ «Альфаметрік», Клуб вивчення іноземних мов «Flash», ПАТ «СанІнБев».
Контакти:
Дарія ВОЄДІЛОВА,
студентка групи МОі-13м,
координатор EBEC`14 ВНТУ
Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ
СКРИНЬКА ДОВІРИ
Шановні студенти та співробітники!
У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.
Детальніше...