Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

МРІЇ ТАКИ ЗБУВАЮТЬСЯ!

Третьокурсниця Оля Поліщук — відмінниця і староста. У конкурсі на кращу групу факультету її група 5Ем-08 перемогла.
А ще Оля — справжня красуня. І має титул «Віце-Міс Вінниця 2011». Участі у подібних конкурсах краси раніш ніколи не брала. Навіть в університетському «Міс ВНТУ». Навчання — пріоритет!

 Про відбір на «Міс Вінниця» Олі повідомив дідусь і подав ідею спробувати. Він — огранювальник алмазів. Усе життя з діамантами. Тож, на красі, на справжній красі розуміється. І неабияк!
Для однокурсників, одногрупників, друзів Олина участь у «Міс Вінниця 2011» була сюрпризом. Але те, що перемогла, — усі сприйняли, як належне. Самовіддано підтримували й уболівали. Студрада її Інституту електроенергетики та електромеханіки виготовила величезний барвистий плакат.
Оля навчається за напрямом підготовки «Електротехніка та електротехнології». Її спеціальність — енергетичний менеджмент.
Ольжина група почасти деяким викладачам створює складну ситуацію — аж занадто багато «п’ятірок» заробляють «автоматом». Щосесії відмінників мають 4-5. Серед них беззмінно Оля. Тож, середній бал успішності у Олиній групі виявився найвищим на факультеті. Відвідуваність занять теж висока. Мають досягнення і в спорті. Кожен яскрава особистість і кожен доклав максимум зусиль до позитивного результату — перемогли разом.
— Для людини важливо розвиватися, вдосконалюватися всебічно, — посміхається Оля. — Мені усе цікаво. У школі не могла визначитись: займалась і хореографією — джаз-модерном, і спортом — гандболом, баскетболом, легкою атлетикою, грала в драмтеатрі. Але з вибором університету визначилась ще у класі восьмому. Знала, що поступатиму до ВНТУ. Вважаю, що вибір зробила правильний. Імідж університет має високий, знання студенти отримують достатні, аби бути конкурентними на ринку праці. До речі, мій батько теж енергетик і теж закінчував наш університет.
Дівчина пристойно володіє англійською. Нині взялась за польську і німецьку. Цікавиться історією. Дуже любить подорожувати. Мріє об’їздити усю Європу і не тільки Європу. Не так давно побувала у Празі і Кракові. Тепер 28 квітня  — якраз на травневі свята поїздка в Будапешт і Відень. Путівку «Віце-Міс Вінниця 2011» Оля Поліщук отримала в подарунок.
— Слід мріяти, бо мрії таки збуваються — я це перевірила на власному досвіді, — каже Оля, — а щастя — це коли добре людям, яких ти любиш. Головним у житті є віра. А з людьми завжди слід чинити так, як би ти хотів би, аби вони чинили з тобою.

 

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...