Прес-центр ВНТУ 06.03.2014, 22:47

Сьогодні у нашому виші відбулася презентація Програми імені Фулбрайта в Україні

Зі спільнотою ВНТУ спілкувались заступник директора Програми імені Фулбрайта в Україні Інна Бариш й координатор програм обміну для науковців Наталія Залуцька.

Програма дає унікальну можливість здобути ступень магістра та провести дослідження у провідних університетах Сполучених Штатів Америки.

За 22 роки діяльності Програми в Україні понад 850 українців навчалися, стажувалися та здійснювали дослідження у США, а близько 500 американців відвідали Україну у рамках програм академічних обмінів.

Гості виші вичерпно розказали про поточні програми — Fulbright Graduate Student Program (програма для студентів та випускників ВНЗ),  Fulbright Faculty Development Program (програма для молодих викладачів та дослідників) та Fulbright Scholar Program (програма для кандидатів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів).

Серед ключових умов участі у конкурсах на отримання стипендій: громадянство України, вільне володіння англійською мовою та необхідність повернення на територію України після завершення гранту.

Принагідно зауважимо, що серед випускників Програми імені Фулбрайта є й вихованці нашого вишу.

Ніна Щеглова стажувалась у американському університеті за Програмою Junior Faculty Development Program.

Максим Плахотнюк, аспірант кафедри електроніки нашого університету, виграв найпрестижніший грант програми ім. Фулбрайта — International Fulbright Science and Technology (S&T) Award. Він єдиний з України, хто у 2010 році отримав грант на 5 років і на рівень PHD.

Більш детально на сторінці www.fulbright.org.ua