Прес-центр ВНТУ 25.03.2014, 13:49

Також Вінницький національний технічний університет за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus відзначений сертифікатом «Якість наукових публікацій»

Високі відзнаки — Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності» і сертифікат «Якість наукових публікацій» Вінницькому національному технічному університету вручено на V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014».

18 - 20 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила головна освітянська подія року — П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

Зорганізували виставку Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

У заході взяли участь в. о. першого заступника міністра освіти і науки України Інна Совсун, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, інші високопосадовці.

Лілія Гриневич зазначила: «Щойно місяць минув з того часу, коли загинуло багато українців у відстоюванні демократичної України. Ці жертви зобов’язують нас з вами розвиватися, йти далі, міняти освіту, яка змінює світ. Сьогодні, в час агресії, яка відбувається щодо нашої країни, ми з вами розмовляємо і працюємо над освітою. Тому, що від цього залежить, якими виростуть українські громадяни».

В. о. першого заступника Міністра Інна Совсун зачитала привітання Міністра освіти і науки Сергія Квіта.

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень закликав сказати: «Геть руки від України!», «Геть агресію!» і запропонував від імені всіх освітян України засудити агресивні дії Росії щодо України. Його ініціатива була гаряче підтримана.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» — це найбільший освітянський форум, що включає, окрім самої експозиції, ще й конференції, круглі столи, семінари, що сприяють обміну інформацією та досвідом між фахівцями з різних країн.

Вінницький національний технічний університет також нагороджений Дипломом за презентацію своїх вагомих досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.

А за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти почесними грамотами V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» нагороджено ректора ВНТУ, доктора технічних наук, професора Володимира Грабка, проректорів Віктора Мізерного і Сергія Павлова, директора головного центру міжнародних зв‘язків ВНТУ Миколу Прадівлянного.