Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ НА ВСОРТ-2014 ЗАФІКСОВАНО ДВА РЕКОРДИ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

 

Два рекорди України встановили студенти Вінницького національного технічного університету на Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки, яка відбулася у нашому виші на початку квітня

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Сто самобутніх радіоскульптур із відпрацьованих радіодеталей та радіоелементів — така експозиційна колекція за кількістю визнана рекордною. Як і діючий паяльник для Гулівера, розміром в зріст звичайної людини (175,5 см).

 

На урочистостях з нагоди завершення фахового змагання студентів-радіотехніків Микола Костюк, уповноважений представник «Книги рекордів України» провів офіційну процедуру фіксації рекорду України. Дипломи, котрі засвідчують це досягнення, пан Костюк вручив ректору ВНТУ, доктору технічних наук, професору Володимиру Грабку.

 

Авторами найцікавіших та найперспективніших розробок фахове журі визнало студентів кафедри радіотехніки ВНТУ Ярослава Осадчука, Віталія Вознюка та Олексія Лазуна. Переможцям, а також лауреатам (Віктор Когут, Володимир Кузін, Вадим Джевага, Віктор Слободянюк, Дмитро Михайлюк) спонсори ВСОРТ-2014 вручили чудові призи. Юні радіоаматори від компаній «Мелексіс-Україна» (Київ) та «Інтертелеком» отримали новітню фахову літературу та фірмові високошвидкісні інтернет-модеми з безкоштовним підключенням.

 

Шостий рік поспіль у Вінницькому національному технічному університеті відбувається фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки. Але виставка радіоскульптур проводилась уперше. Однак, зважаючи на значну зацікавленість учасників та ЗМІ до такого формату прояву радіотехнічних талантів, оргкомітет ВСОРТ зголосився зробити експозицію радіотворчості традиційною. Тож, надалі студентів-учасників радіотехнічної олімпіади запросили приїжджати на ВСОРТ зі своїми авторськими радіотехнічними установками, пристроями та приладами.

 

 

Цьогоріч, попри складні суспільно-політичні події в державі, на студентське інтелектуальне змагання приїхали 32 студенти з 10 провідних вищих навчальних закладів України.

 

Юні фахівці радіотехніки на ВСОРТ демонстрували свої знання з базових дисциплін – «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої та мікропроцесори».

 

Значущість інтелектуального дійства відзначили голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко. Їхнього вітального листа до юних радіотехніків-олімпійців зачитав заступник директора департаменту освіти Вінницької ОДА Валерій Бачинський.

 

Представник генерального партнера ВСОРТ-2014 — керівник центрального регіонального управління «Датагруп» Валерій Рубан наголосив, що Вінницький національний технічний університет був і є найпотужнішою кузнею висококваліфікованих кадрів не лише в регіоні, а й в Україні.

 

Студенти радіотехніки з вишів Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Житомира, Харкова, Вінниці змагались в індивідуальному і командному заліках.

 

Переможці індивідуального туру:

1 місце – Володимир Паньків (Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій);

2 місце – Дмитро Полуденко (Вінницький національний технічний університет);

3 місце – Роман Дубровка (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інституту»),

Сергій Алтунін (Національний університет «Львівська політехніка»).

 

Переможці командного туру:

1 місце – Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій;

2 місце – Вінницький національний технічний університет;

3 місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,

Харківський національний університет радіоелектроніки.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

Фоторепортаж Сергія Маркова

Cайт ВСОРТ-2014

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...