Прес-центр ВНТУ 23.05.2014, 17:40

 

На урочистостях вшановували тих, чий вклад у розвиток університетської науки є найзначущічим і найвагомішим

 

 

Наука — це честь, гідність університету,

це душа університету,

той самий принцип, що наповнює університет життям.

Ортеґа-і-Ґассет,

іспанський філософ

 

Вінницький національний технічний університет є знаним в Україні осередком науки і освіти, генератором наукових і технічних ідей та винаходів, розробником нових освітніх технологій.

 

За рейтингом «ТОП-200» ВНТУ має 26 місце серед 200 вишів країни. Наш ВНЗ входить до Європейської та Міжнародної асоціацій університетів!

 

Грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, високий педагогічний професіоналізм, вагомі досягнення у науковій і навчально-методичній роботі отримали доктори технічних наук, професори Олександр Романюк, Сергій Павлов, Віталій Мокін, кандидати технічних наук, професори Юрій Бурєнніков, Володимир Месюра, Юрій Яремчук, доценти Володимир Майданюк, Вікторія Войтко, Олександр Петров, Лілія Нікіфорова, Людмила Ткачук, Микола Небава. Вручав нагороди заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Андрій Лисак.

 

Вітали тих, хто нещодавно отримав диплом доктора наук. Це Віктор Біліченко, Олег Бісікало, Олександр Грушко, Світлана Денисюк, Василь Касіяненко, Олександр Кобилянський, Тетяна Мартинюк, Ірина Хом’юк, Андрій Яровий. Вітали також Івана Севостьянова, котрий нещодавно захистив докторську дисертацію.

 

Зал вшановував і тих науковців, що отримали диплом кандидата наук, і тих, котрі успішно захистили кандидатські дисертації. Тих, хто отримав атестат професора чи атестат доцента.

 

Вітали викладачів, які принесли університету найбільше коштів з укладення договорів на госпдоговірну тематику. Це доктори технічних наук, професори Олексій Азаров, Віктор Біліченко, Віталій Мокін, кандидати технічних наук Юрій Бурєнніков, Олександр Войцехівський. Віктор Стейскал, Юрій Яремчук.

 

В університеті успішно функціонують чотири спеціалізованих вчених ради для захисту докторських та кандидатських дисертацій за 8-ма науковими спеціальностями. Підготовка наукових і науково-педагогічних кадрів здійснюється через докторантуру з технічних наук за 7-ма науковими спеціальностями та аспірантуру за 4-ма галузями наук та 23-ма науковими спеціальностями.

За результатами досліджень, за минулий 2013 рік, науковцями університету опубліковано 48 монографій. Загальна кількість друкованих робіт склала майже 2000.

 

Але університет — це насамперед студенти. Тож, вшановували переможців Всеукраїнських конкурсів наукових студентських робіт, переможців міжнародних студентських олімпіад і конкурсів, переможців Всеукраїнських студентських олімпіад.

 

Щирими оплесками відгукувалась зала на імена магістрантів наукового напрямку, які стали переможцями конкурсу «Педагогічна майстерність 2014 року».

 

У номінації «Лекційні заняття» перше місце здобула Анастасія Кушнір, друге — Максим Федорченко, третє — Ірина Плазій.

 

У номінації «Практичні та лабораторні заняття» найвищу сходинку вибороли Сергій Кравчук та Олег Михайлюк. Другу місце — Сергій Возний та Владислав Кушнір. Третє — Діана Ількова.

 

Додаткової святковості надали урочистостям з приводу Дня науки виступи університетських аматорів сцени — вокальної студії «Септіма», ансамблю бального танцю «Феліз Байле, студії сучасного танцю «Данс Едем», вокально-інструментального ансамблю «Паплюжні гудки».

 

Залишається додати — цьогоріч свято університетським науковцям зорганізовував Інститут машинобудування і транспорту.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

Фоторепортаж події Сергія Маркова