Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

BEST TURIN ДЛЯ СТУДЕНТА МИХАЙЛА НІКОЛЬСЬКОГО

 

Другокурсник Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету Михайло Нікольський взяв участь у курсі з управління роботами, організованому локальною групою BEST Turin у Технічному університеті міста Турін (Італія)

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

 

Михайло у Туріні на запрошення BEST — Board of European Students of Technology перебував два травневих тижні. На курс зізвали 20 студентів технічних університетів з країн Європи: України, Росії, Польщі, Румунії, Молдови, Португалії, Італії, Іспанії, Греції, Чехії, Туреччини, Литви, Швеції, Франції, Словенії, Сербії.

 

У межах курсу студентам читали курс лекцій з робототехніки в сучасному світі, зокрема щодо роботи із операційною системою для роботів ROS та управління промисловими роботами компанії Comau. Після закінчення курсу учасники склали іспит та отримали офіційні міжнародні сертифікати.

 

Окрім щоденних лекційних і практичних занять для учасників курсу зорганізували яскраве дозвілля: інтерактивні прогулянки містом, відвідування пам’яток Туріну. Запам’ятався візит до компанії з виготовлення і обслуговування промислових роботів Comau. Проводились тематичні вечори, зокрема італійський вечір та міжнародний вечір, уроки італійської мови.

 

Михайло Нікольський доклав максимум зусиль, аби на міжнародному вечері гідно представити Україну, її традиції і наш Вінницький національний технічний університет.

 

BEST — Рада студентів технічних університетів Європи (best.eu.org ), волонтерська, неприбуткова, неполітична організація, що з 1989 року забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на теренах Європи.

 

В Україні організацію представляють локальні осередки чотирьох вишів: Вінницький національний технічний університет, Запорізький національний технічний університет, Національний університет «Львівська Політехніка» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...