Прес-центр ВНТУ 16.06.2014, 13:21

 

Студенти Вінницького національного технічного університету Антон Мазур, Ольга Король, Марина Дарвішева, Вікторія Войт та Олена Базалицька успішно захистили магістерську кваліфікаційну роботу у Politechnika Lubelska

 

Перші 13 студентів нашого вишу, які дебютували у Люблінській Політехніці за програмою «Подвійний диплом» уже почали захищати випускні наукові роботи.

Першими і на «відмінно» захистились магістранти Інституту електроенергетики та електромеханіки Антон Мазур та Ольга Король, Днями до них приєдналися студенти Інституту менеджменту Вікторія Войт, Марина Дарвішева та Олена Базалицька. Незабаром свій науковий фаховий доробок у Politechnika Lubelska захищатимуть Тетяна Гусар, Діана Козлова, Анатолій Кужба, Павло Шипинюк, Олександр Ісаєнко, Роман Луженецький й Анатолій Борисов.

Нині 20 студентів ВНТУ різних курсів навчаються водночас і в Люблінській політехніці за програмою «Подвійний диплом». Закінчивши навчання, вони отримають дипломи державного зразка, які визнаються в країнах Єврозони.

На навчання до Республіки Польщі, аби отримати два дипломи — ВНТУ і польського вишу, виїздять майбутні програмісти, енергетики, менеджери, будівельники, екологи, машинобудівники, метрологи та фахівці з лазерної та оптоелектронної техніки.

«З наступного навчального року студенти Вінницького національного технічного університету матимуть можливість водночас навчатися за програмою академічної мобільності «Подвійний диплом» і в Свєнтокшиській політехніці в Кєльцах. Politechnika Świętokrzyska w Kielcach пропонує ширший діапазон спеціальностей. На навчання до міста-побратима Вінниці можуть поїхати відтепер ще й будівельники, екологи, машинобудівники, метрологи та фахівці з лазерної та оптоелектронної техніки» — зауважує начальник навчального відділу ВНТУ, координатор програм академічної мобільності у ВНТУ, професор кафедри комп'ютерних наук Тамара Савчук.

Навчання пропонується або польською, або англійською мовою.

Аби студентам було легше адаптуватися до навчання у ПНР, з квітня у ВНТУ діють курси польської мови, які веде Ян Глінчевський — голова Конфедерації поляків Поділля, заслужений діяч Польщі, почесний громадянин міста Кельце.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ