Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«ОПТИМІЗМ ДАЄ СИЛУ!»

 

Сьогодні у ВНТУ, як і у всіх вишах України, навчальний рік стартував з лекції «Україна — суверенна демократична держава»

 

Донедавна студентка, а нині уже співробітниця навчального відділу ВНТУ Олена Салямон День Незалежності відчуває, як своє особисте й найдорожче свято. Особливо цьогоріч його чекала напружено, як й усі українці, й з нетерпінням. Загітувала своїх подруг і колег Ірину Остапчук й Олену Крупську відзначити День Незалежності України фейєрично — концертом гурту «Океан Ельзи» у Львові.

 

Квитки на грандіозний святковий концерт легендарного «ОЕ» на стадіоні «Арена-Львів» придбали за три місяці. Патріотизм гурту і патріотизм міста якнайкраще підходив до того, аби на концерті ОЕ саме у Львові зустріти День Незалежності України.

 

Тож, ініціативу Олени радо підхопили інші вихованці ВНТУ — Світлана Риндюк, Наталя Кошпіта, Олександр Швидкий, Віталій Кочмар. А потім й з інших університетів міста почали приєднуватись охочі. На концерт ОЕ назбирався гурт вп’ятеро більший, аніж планувалось попервах.

 

І не просто чекали, а готувалися до дійства. Оленка разом з подругою Інною Олійник самі пошили прапор України. Завдовжки стяг 2,5 метри, а на жовтому тлі блакитні літери рідного міста: ВІННИЦЯ.

 

 

Олена з Іриною тиждень ретельно шили державний стяг. І вийшов він справді дивовижно гарний. «Тепер на усі патріотичні події маємо візитівку свого міста», — посміхається дівчина.

 

«У Львові на День Незалежності було пів-України, — нереально багато людей, — розповідає Олена. — Львів гостей зустрів дощем, а потім дощ утишився, стало тепло і затишно. З нашим прапором фотографувались біля оперного театру, на Високому Замку. Львів’яни на наш стяг реагували дуже приязно».

 

А ще юні вінничани були одягнуті у вишиванки, а дівчата прикрасили своє волосся блакитно-жовтими квіточками. Тож, мало хто з перехожих утримувався, аби не запитати де можна купити такі оптимістично-патріотичні окраси. Ніде! То Оленка з Інною самі їх пошили.

 

Були на Личаківському цвинтарі, де похоронені Герої Небесної Сотні. Зокрема Юрій Вербицький, генерал Сергій Кульчицький. Колись ходили туди до Івана Франка, а тепер і до своїх сучасників.

 

«І концерт «ОЕ» теж почав з хвилини мовчання. Неможливо словом передати емоції, які вирували в душі, коли 40-тисячний стадіон під диригенство Вакарчука співав гімн України. Нині для перемоги потрібне об’єднання країни і потрібні позитивні емоції, аби ми були сильними. Такі концерти необхідні навіть у такий важкий час, можливо, насамперед у такий важкий час. Оптимізм дає силу. Концерт транслювався на каналі «1+1». З екрану воно не так сприймається, як безпосередньо наживо. Ніколи День незалежності не було таким особистісним святом, як цьогоріч», — запевняє Олена Салямон.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...