Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ http://ecosoc.org.ua

Проект функціонує у рамках бакалаврського проекту, але з позитивними надіями на майбутнє! Наша головна мета: навчити кожного екологічно мислити, щоб відповідно діяти.
Хто сьогодні не чув про соціальні мережі в Інтернеті? Всі чули! Хто сьогодні не є учасником хоча б однієї з таких? Майже кожен є! Море знайомств, спілкування, позитиву та багато інших можливостей. У період шаленої зайнятості сучасної людини це досить зручний формат спілкування.

Як щодо глобальної користі? Ми пропонуємо вам долучитися до екологічної соціальної мережі, де можете робити все що дозволяє звична соціальна мережа і навіть більше.

Проект екологічної соціальної мережі функціонує у рамках бакалаврського проекту (студентка Дарина Шуляк , керівник - кандидат технічних наук, доцент кафедри ММСС Георгій Горячев), але з позитивними надіями на майбутнє! Наша головна мета: донести до кожного, що саме від нього залежить наше спільне майбутнє. Майбутнє з квітучими алеями, чистими ріками, свіжим повітрям! Наша головна мета: навчити кожного екологічно мислити, щоб відповідно діяти.

Все дуже просто: реєструєтесь на сайті http://ecosoc.org.ua, оформляєте свою сторінку, переглядаєте групи, в яких інші учасники пропонують <екоідеї>, долучаєтесь до групи (і ви ніби сказали собі: я не кидатиму більше сміття на вулицю, я буду :, я стану :) ви можете також пропонувати свої ідеї. Крім того тут зустрінете і звичні можливості соціальних мереж.

Подумаєте, цей проект чекає провал. Можливо, але перш ніж так стверджувати, зайдіть на сайт http://ecosoc.org.ua перегляньте ідеї, які пропонують учасники, запропонуйте свої і намагайтесь їх дотримуватись. Помітите: неодмінно станете кращими, світ навколо стане краще.

Долучайтеся до екологічної соціальної мережі http://ecosoc.org.ua і запрошуйте своїх друзів. Не пожалкуєте, разом нам буде цікаво і корисно. (Просимо вибачення за тимчасові незручності: реєстрація підтверджуватиметься протягом доби без повідомлення на електронну пошту).

Дарина ШУЛЯК, студентка групи 2ЕКО-07 Інституту ЕЕК

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...