Прес-центр ВНТУ 01.12.2014, 17:09

Сьогодні — 1 грудня Указом Президента України почесне звання «Заслужений природоохоронець України» присвоєно Василю ПЕТРУКУ — директорові Інституту ЕЕК, завідувачу кафедри нашого ВНТУ

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений природоохоронець України» присвоєно Василю Григоровичу ПЕТРУКУ — директорові Інституту екології та екологічної кібернетики, завідувачу кафедри Вінницького національного технічного університету.

Про це йдеться в Указі Президента України №900/2014 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року», який Петро Порошенко підписав сьогодні — 1 грудня.