Прес-центр ВНТУ 15.12.2014, 10:19

Вінницький національний технічний університет  оголошує конкурс візуалізації слова «ГОЛОСИ ПОДІЛЬСЬКОГО САДУ» до 150-річчя Михайла Коцюбинського та 65-річчя Михайла Стрельбицького

Вінницький національний технічний університет

оголошує

Конкурс візуалізації слова

«ГОЛОСИ ПОДІЛЬСЬКОГО САДУ»

до 150-я Михайла Коцюбинського та 65-я Михайла Стрельбицького

Роботи на конкурс приймаються на таких умовах:

1. У роботі має бути використані лише прозові тексти Михайла Коцюбинського або поезія Михайла Стрельбицького.
2. Тривалість твору не має перебільшувати 5 хвилин.
3. Роботи можуть бути виконані у будь-яких техніках при використанні будь-якого потрібного обладнання (відео, анімація, флеш, відеоколаж). При цьому, викладені на ресурс: youtube
4. Робота має бути виконана із авторського матеріалу (виключення може складати тільки музичний супровід, зазначення авторства якого обов’язкове).
5. Географія мешкання учасників не регламентована.
6. Кожна робота, впродовж трьох днів після її надходження на конкурс, виставляється на ФБ-сторінці www.facebook.com/golos.podilsky.sad , ВК-сторінці конкурсу  Голоси подільського саду - конкурс візуалізації vk.com/public82509857 .

Терміни прийому заявок

До розгляду приймаються заявки, надіслані до 25 лютого 2015 року.
Заявка на участь (з позначкою «Конкурс відеоробіт») має бути надсілана за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заявка має містити:

1. Ваше ПІБ, вік, місце проживання, коротку творчу біографію.
2. Контактну інформацію (телефон, e-mail, т.і.).
3. Лінк на відео у мережі інтернет (youtube);.
4. Опис його характеристик :

• дані про автора відеоряду;
• дані про автора концепції;
• інформацію про музичний супровід роботи (якщо використовується)

• дані про декламатора тексту;

• дані про текст, який використаний у роботі  (автор, назва твору, сторінка чи посилання на електронний ресурс).

5. Надання прав (у вигляді листа електронною поштою) на використання, демонстрацію та участь надісланого твору у конкурсі, його проектах та заходах.

Роботи оцінюються Суддівською колегією (журі) конкурсу, склад якого буде оголошено до 25 лютого 2015 року .