Прес-центр ВНТУ 29.12.2014, 12:24

На порозі Нового 2015 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому!

Без цього інші побажання не матимуть сенсу

Шановні співробітники і студенти університету!

За кілька днів відійде в історію 2014 рік, рік неоднозначний

та складний для кожного українця, рік, коли у житті

кожного з нас трапилися події, завдяки яким

він запам’ятається на все життя.

Без цього інші побажання не матимуть сенсу.

Історія вкотре ставить нас перед величезними випробуваннями.

І багатонаціональний український народ — доброзичливий і толерантний, — героїчно відстоює своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, моральність і духовність.

Рік, що минає, був для всіх нас непростим,

але відповідальним і плідним: наукова, навчальна та виховна діяльність в університеті проводилася професійно,

з натхненням та принесла позитивні результати.

ВНТУ відчутно зміцнив свої позиції на освітянській ниві.

Цим я як ректор маю завдячувати кожному члену

нашого колективу. Висловлюю вам слова щирої подяки за відданість рідному університету!

У цей непростий час усім потрібні мудрість і терпіння, взаємоповага та впевненість у кращому майбутньому. Переконаний, що завдяки нашій спільній відповідальності, величезному практичному досвіду ми й надалі

будемо успішно реалізовувати всі творчі плани й задуми

в ім’я рідного університету та Української держави!

У наступному році перед нами стоїть велика й кропітка робота щодо реформування освітянської галузі в Україні. Від нашої з вами єдності, активності й наполегливості залежить майбутнє освіти і освіченості кожного українця.

Від усієї душі хочу побажати всім нам міцності духу й здоров’я, наснаги, життєвої стабільності та родинного затишку, що додадуть сил для впевнених творчих кроків

на шляху до здійснення сподівань!

Нехай Новий рік буде щедрим на добро і любов, сповненим вірою і милосердям, перемогами і великими звершеннями!

Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою,

ректор В. В. Грабко