Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НЕАМАТОРСЬКІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ-РАДІОАМАТОРІВ ВНТУ

 

У міжнародних змаганнях «Радіоінформ-тест-2014» перемогла команда радіостанції під позивним сигналом UR4NWW — це студенти ВНТУ Ольга Колісник, Олена Горобець та Дмитро Михалюк. Тренер – аспірант Володимир Бєлов

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

 

Радіоаматорському або HAMRADIO руху в світі вже понад 100 років. Бере він свій початок з заснування ARRL (англ. American Radio Relay League – Американська РадіоРелейна Ліга) у 1914 році.

 

Ця організація, що поєднала багатотисячну армію ентузіастів радіоелектроніки та засобів безпроводових комунікацій, й започаткувала перші радіоаматорські змагання. Саме з тих часів в радіоаматорському ефірі почали змагатися не менші майстри своєї справи – радіоаматори-контестмени.

 

Походження змагань можна віднести до перших трансатлантичних змагань 1920-х років, коли радіоаматори вперше намагалися встановлювати зв'язки через Атлантичний океан на частотах короткохвильових діапазонів. Вже після того, як в 1923 році було встановлено перший двосторонній зв'язок між Північною Америкою і Європою, змагання стали проводитися щорічно. І все більше і більше операторів аматорських станцій намагалися встановити двосторонні радіозв'язки на великі відстані.

 

З того часу радіоаматорські міжнародні змагання різноманітних напрямків постійно проводяться на різних діапазонах і до участі у них залучаються все більше і більше станцій.

 

Наприкінці 2014 року у міжнародних змаганнях «Радіоінформ-тест-2014» взяли участь студенти нашого ВНЗ. І — перемогли!

 

У престижній заліковій групі колективних радіостанцій, тобто в групі, де виступає одразу декілька операторів від однієї станції, команда радіостанції ВНТУ в конкурентній боротьбі здобула перше місце!

 

У команді радіостанції під позивним сигналом UR4NWW змагались студенти Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування ВНТУ Ольга Колісник (група ТКп-11б), Олена Горобець (група ТКт-11б) та Дмитро Михалюк (група РТт-12). Тренер команди – майстер спорту,  аспірант ВНТУ Володимир Бєлов, член Національної спілки журналістів України.

 

До речі, спортивна команда колективної радіостанції Навчально-наукового центру систем радіозв’язку та радіоаматорства Інституту РТЗП у різному складі вигравала призові місця і в інших престижних радіоаматорських змаганнях.

 

У 2012 році наш колектив став абсолютним переможцем Першості Вінницької області з радіозв’язку на коротких хвилях.

 

У 2014 році – третє призове місце на 40-х відкритих змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях на кубок журналу «Радіоаматор».

 

«Срібло» здобули на турнірі «На Покрову» — у відкритих змагань з радіозв’язку на коротких хвилях, що відбулися торік 17 жовтня.

 

«Бронзу» отримали на Всеукраїнських молодіжних змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях. Турнір проходив 22 жовтня і був приурочений пам’яті Володимира Гусєва.

 

На «Міні-тест ЮТ» — Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях, що відбулися 19 листопада, знову виграли «бронзу».

 

У рейтинговій таблиці молодіжних колективних радіостанцій України «Радіомарафон 2014» наша станція має 2 місце у Вінницькій області та 21 місце в Україні з понад 80 станцій.

 

Але це ще не все.

 

Торік на базі Навчально-наукового центру систем радіозв’язку та радіоаматорства Інституту РТЗП започатковано проект «Студентський радіовузол» та утворена редколегія радіо «Інженер».

 

Нині тестують проект «Студентський радіовузол on-line», проводять дослідження з радіоаматорськими ефірними та VoIP мережами в діапазонах ультра коротких хвиль, проводять експериментальний прийом сигналів штучних супутників Землі різних типів та створюємо відповідні лабораторні робпти.

 

Взяли участь у черговому етапі міжнародного космічного експерименту «Shadow-Beacon». Роблять наукові експерименти з радіовимірювань та конструювання кібернетичних механізмів.

 

Мають задум створити науковий студентський гурток.

 

Ось такі аматорські, наукові та практичні здобутки наших радіоаматорів. І це лише початок.

 

У студентів, що займаються у Навчально-наукового центру систем радіозв’язку та радіоаматорства Інституту РТЗП, багато технічних, наукових задумів та ідей. Вони їх обов’язково зреалізують уже незабаром!

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...