Прес-центр ВНТУ 02.06.2015, 20:58

Наш Вінницький національний технічний університет на 28 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів представив 9-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України «Топ- 200 Україна».

Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

В авангарді українських університетів Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Київський національний університет ім. Шевченка. Цьогоріч вони традиційно отримали загальне перше/друге місце.

Методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

Зауважимо, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова на 29-й позиції цього рейтингу.

Вінницький національний аграрний університет — 129-й.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського — 165-й.

РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ III, IV РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ТОП-200 УКРАЇНА У 2015 РОЦІ