Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МАШИНОБУДУВАННЯ І ТРАНСПОРТУ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

 

Студенти факультету машинобудування і транспорту ВНТУ на головній вулиці Вінниці виховували безвідповідальних пішоходів і водіїв

 

 

Студенти-автомобілісти Вінницького національного технічного університету разом з працівниками ДАІ провели акцію «Відповідальність починається з себе».

 

Навіть бачачи велику кількість даівців на Соборній, пішоходи, поспішаючи у своїх невідкладних справах, усе одно перебігали вулицю в невстановленому місці.

 

«Ріст аварійності на вулицях українських міст за участі пішоходів вперто зростає, а смертність пішоходів у ДТП сягає майже 60 відсотків. — Розповідає Олександр Фалатюк, начальник ДАІ Вінниці. — Пішоходи на попередження не реагують, на штрафи також. Штраф сягає від 3 до 5 неоподаткованих мінімумів — це 50-100 грн. Маємо сподівання лише на громадськість, яка може вплинути на свідомість безвідповідальних пішоходів, котрі наражають на небезпеку і себе, й інших учасників дорожнього руху».

 

Декан факультету машинобудування і транспорту ВНТУ, професор Юрій Бурєнніков розповів, що акцію «Відповідальність починається з себе» його студенти проводитимуть постійно. І віднині щоразу долучатимуться й до профілактичних відпрацювань, які проводитимуть даівці на вулицях обласного центру.

 

А ще студенти мають творчий задум відзняти відеоролики з правилами дорожнього руху. І навіть розробити свої правила поводження на вулицях Вінниці.

 

Нині ж вони вручали необізнаним пішоходам листівки з інформацією про основні правила поводження на проїжджій частині та статистику смертності під колесами.

 

Юні вихованці факультету машинобудування і транспорту привертали увагу перехожих і своєю ошатною формою. До речі, вони першими у виші розробили однострой своєї спеціальності. Затверджували його у міністерстві транспорту й інфраструктури.

 

Другокурсниця ВНТУ Надія Вигонюк: «Незвичні почуття і емоції. Це вперше такий досвід спілкування з учасниками дорожнього руху Вінниці. Дуже відчувається потрібність такої справи».

 

Листівки отримали й продавці квіткового ринку, що на вулиці Соборній. Ті в свою чергу поділились власним спостереженням безвідповідального поводження на головній вулиці міста і пішоходів, і водіїв.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...