Прес-центр ВНТУ 10.07.2015, 17:09

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2015 році включає 286 ВНЗ III-IV рівнів акредитації

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, використані найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, оприлюднені у 2015 році: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Webometrics", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс".

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2015 року складений сайтом Освіта.ua

Вінницький національний технічний університет у Консолідованому рейтингу посідає 22 місце.

Вінницький національний медичний університет — 63-й.

Вінницький національний аграрний університет —109-й.

Вінницький державний педагогічний університет імені Коцюбинського розділив 147-148-му позиції з Львівською національною музичною академією імені Лисенка.

Вінницький торговельно-економічний інститут — 211-й.

Детально Консолідований рейтинг ВНЗ України - 2015

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" вибудував також Рейтинг ВНЗ за регіонами України і

Рейтинг ВНЗ за областями України.

У рейтингу вишів центрального регіону України ВНТУ посідає 4-те місце.