Прес-центр ВНТУ 01.09.2015, 11:53

 

Понад тисячу першокурсників Вінницького національного технічного університету сьогодні розпочали своє студентське життя

 

Благословення у нову життєву дорогу отримали учора — на урочистій посвяті в студенти ВНТУ.

 

Свято розпочалось внесенням державного стягу України. Це почесне і трепетне дійство здійснили, звісно, першокурсники Ірина Верник, Марина Притула і Олексій Хникін.

 

Юних колег привітав ректор їхньої алма-матер, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:


alt

 

«Шановні першокурсники, ви вливаєтесь у велику родину Вінницького національного технічного університету. Наш університет має такі здобутки, які прославляють не лише Вінницю, а й усю Україну. Півфінал студентської першості світу проводиться саме у ВНТУ, саме у Вінниці. Нині ці престижні світові змагання відбудуться у нас 16-18 жовтня. Цього року студентка факультету менеджменту Ксенія Моргунова здобула перше місце у світових змаганнях з комп’ютерної графіки, друге місце посів студент з Індії, третє з Канади. Зичу, щоб ви прагнули і сягали таких вершин!»

 

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко зауважив, що ВНТУ є флагманом освітянської галузі нашої області й України:

 

«Вдячний університету за те, що виховує патріотів і висококваліфікованих фахівців для нашої держави. Саме творча інженерна думка вивела на лідерські позиції в світі таку країну , як Японія. Розташована на камінні, вона сягнула висот завдяки інтелекту свого народу. Саме ви, юні, маєте створити Україну, про яку мріяли і за яку віддали і віддають життя найкращі її сини».

 

Сергій Михайлович вручив Почесні грамоти Вінницьких обласної державної адміністрації і обласної ради за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм директору науково-технічної бібліотеки ВНТУ Тетяні Притуляк, доктору технічних наук, професору кафедри комп’ютерних наук Андрію Яровому, кандидату технічних наук, доценту кафедри технології та автоматизації машинобудування Дмитру Лозінському, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри вищої математики Світлані Кирилащук, кандидату технічних наук, доценту кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті Сергію Левицькому.

 

Аби у юних студентів та й у їхніх досвідченіших колег була наснага до інтелектуальної праці й у здоровому тілі здоровий дух, Сергій Михайлович подарував в’язку футбольних м’ячів. Такий подарунок з вдячністю прийняла кафедра фізичного виховання.

 

Таки справді чимало зусиль і праці доведеться докласти першокурсникам, аби осягнути усі ті знання, якими викладачі готові з ними поділитися.

 

На цьому наголосив випускник ВНТУ, декан факультету машинобудування і транспорту, професор Юрій Бурєнніков:

 

«ВНТУ входить в п’ятірку найкращих технічних вишів України. А за рейтингом ЮНЕСКО в тридцять найкращих університетів нашої держави. Ви маєте примножувати ці здобутки!»

 

А президент студентського самоврядування ВНТУ Катерина Франчук запевнила і заохотила першокурсників:

 

«Розпочинається найцікавіший період вашого життя. Насолоджуйтеся ним — подорожуйте, мрійте, закошуйтесь, але не забувайте й вчитися. Не зволікайте — приєднуйтесь до активного студентського життя!»

 

Вероніки Пінчук, солістка народної студії естрадної пісні «Септіма», для настрою й ентузіазму подарувала винуватцям урочистостей і усім учасника свята запальну патріотичну пісню.


alt

 

Магістри Максим Стрельбицький, Анастасія Краснощока та Юрій Сидорук передали символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток державного зразка ректору Володимиру Грабку. Володимир Віталійович вручив ці атрибути першокурсникам.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ