Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

CALIFORNIA DREAMIN', АБО ЯК СТУДЕНТКА НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО США ПОДОРОЖУВАЛА

 

Четвертокурсниця спеціальності «Оптотехніка» Ольга Щерба взяла участь у наймасштабнішій в світі конференції з оптики та фотоніки – «SPIE OPTICS+PHOTONICS» (м. Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США)

 


alt

 

Вже традиційно, починаючи з 2002 року, студенти ВНТУ кафедри ЛОТ — лазерної і оптоелектронної техніки успішно змагаються за право на отримання міжнародного Гранту від Товариства оптики та фотоніки (SPIE), який дає право безкоштовно відвідати наймасштабнішу в світі конференцію з оптики та фотоніки – «SPIE OPTICS+PHOTONICS». Цьогоріч таке право виборола Щерба Ольга – студентка четвертого курсу спеціальності «Оптотехніка», яка отримала честь представляти здобутки наукової школи ВНТУ на цій щорічній міжнародній конференції.

Цьогоріч захід проходив 8-12 серпня, традиційно в місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США.

 

Варто відзначити, що SPIE тісно співпрацює з ВНТУ вже протягом 13 років і останніми, хто виборов право на отримання Гранту, були: у 2013 році - магістрант ВНТУ Ростислав Довгалюк, а у 2014 - аспірант Костянтин Радченко.

 

А тепер – безпосередньо про подорож Ольги.

 

Протягом п’яти днів 450 студентів із 45 країн світу мали змогу поспілкуватись, поділитись досвідом на конференції. Україну також представляли студенти з Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, НТУУ «Київський політехнічний інститут», Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

 

Попри важкий переліт та різницю у часі у 13 годин студенти з України мали змогу зробити собі невеличку екскурсію містом.


alt

Узбережжя Тихого океану

 

8 серпня. пройшовши реєстрацію, студенти почали плідно працювати на LeadershipWorkshop, обговорювати проблеми роботи відділень SPIEв університетах світу, дискутували на тему лідерства та знайомились між собою =)


alt

Ольга Щерба та студенти з різних країн на LeadershipWorkshop

 

У другий день конференції відбулась зустріч з експертами, де студенти могли задати свої питання. Також обговорювалась тема працевлаштування після навчання.

 

У понеділок 10 серпня наша студентка відвідала тренінг «Ефективна презентація», де дізналась як ефективно підготувати презентацію та не помилитись під час виступу. У цей же день відбувся обід з експертами, професорами різних університетів, де студенти під час обіду мали унікальну змогу в неофіційній, легкій атмосфері поспілкуватись с грандами світової науки.


alt

 

11 серпня студенти відвідали виставку, на якій найбільші компанії, що працюють у сфері оптики та фотоніки, представляли свої досягнення. Одразу після цього, делегація українських студентів відправилась прогулятись та відпочити на один із пляжів Сан-Дієго, на якому відпочивало сімейство морських котиків.


alt

 

Останній день став найвідповідальнішим, адже наша студентка представляла наукову роботу, що має назву «СИСТЕМА   ПОЛЯРИЗАЦІЙНОЇ ФАЗОМЕТРІЇ ПОЛІКРИСТАЛІЧНИХ МЕРЕЖ ПЛАЗМИ КРОВІ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ПАТОЛОГІЙ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ» на двогодинній постер-сесії, Презентація, за словами Ольги, пройшла дуже вдало, адже робота викликала неабияку зацікавленість у представників міжнародних компаній з оптики та науковців. Вже третій рік поспіль наукові роботи, що презентуються на конференції, розроблюються під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри ЛОТ Наталі Заболотної та за участі її учнів Костянтина Радченка, Анастасії Краснощоки, Ростислава Довгалюка та Ольги Щерби. За результатами конференції була написана та опублікована стаття, що увійшла у науково-метричну базу SCOPUS.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...