Голосування
ДВА ГРАНТИ ОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ
Дев’ятий рік поспіль розробки вчених ВНТУ здобувають перше місце в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів. Нині перемогли проекти професорів Олексія Азарова та Володимира Кожем’яки
Конкурс освітніх інноваційних проектів зорганізовують і фінансово забезпечують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року.
Перше місце і сертифікат на отримання гранту у сумі 35 тисяч гривень виграла розробка «Інформаційна технологія практичного опанування апаратних дисциплін комп’ютерної галузі у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації». Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров, декан факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.
Це уже втретє розробка, керівником якої є професор Азаров, виграє сертифікат обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів. Раніш успіху було досягнуто у 2006-му і 2013-му роках.
Цікаво, що 2006-го року проект професора Азарова отримав друге місце цього конкурсу, а перше здобув проект професора ВНТУ Володимира Кожем’яки. Нинішнього 2015-го року нові розробки цих науковців ВНТУ помінялись місцями на п’єдесталі пошани.
Отож, цьогоріч друге місце і сертифікат на отримання гранту 20 тисяч гривень здобув проект «Розробка та створення надсучасних енергозберігаючих освітлювальних пристроїв, побудованих на основі оптичної системи передачі сонячної енергії на відстань волоконно-оптичними лініями зв’язку (ВОЛЗ); волоконно-оптичними кабелями (ВОК)». Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Володимир Кожемяко, завідувач кафедри ЛОТ — лазерної та оптоелектронної техніки.
Для розробок професора Кожем’яки це теж уже третя перемога в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів: його теми здобували найвагоміший сертифікат у 2006-му і 2009-му роках.
Вітали переможців у муздрамтеатрі ім. Садовського.
СКРИНЬКА ДОВІРИ
Шановні студенти та співробітники!
У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.
Детальніше...