Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ДВА ГРАНТИ ОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ

 

Дев’ятий рік поспіль розробки вчених ВНТУ здобувають перше місце в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів. Нині перемогли проекти професорів Олексія Азарова та Володимира Кожем’яки

 

 

Конкурс освітніх інноваційних проектів зорганізовують і фінансово забезпечують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року.

 

Перше місце і сертифікат на отримання гранту у сумі 35 тисяч гривень виграла розробка «Інформаційна технологія практичного опанування апаратних дисциплін комп’ютерної галузі у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації».  Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров, декан факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

 

Це уже втретє розробка, керівником якої є професор Азаров, виграє сертифікат обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів. Раніш успіху було досягнуто у 2006-му і 2013-му роках.

 

Цікаво, що 2006-го року проект професора Азарова отримав друге місце цього конкурсу, а перше здобув проект професора ВНТУ Володимира Кожем’яки. Нинішнього 2015-го року нові розробки цих науковців ВНТУ помінялись місцями на п’єдесталі пошани.

 

Отож, цьогоріч друге місце і сертифікат на отримання гранту 20 тисяч гривень здобув проект  «Розробка та створення надсучасних енергозберігаючих освітлювальних пристроїв, побудованих на основі оптичної системи передачі сонячної енергії на відстань волоконно-оптичними лініями зв’язку (ВОЛЗ); волоконно-оптичними кабелями (ВОК)». Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Володимир Кожемяко, завідувач кафедри ЛОТ — лазерної та оптоелектронної техніки.

 

Для розробок професора Кожем’яки це теж уже третя перемога в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів: його теми здобували найвагоміший сертифікат у 2006-му і 2009-му роках.

 

Вітали переможців у муздрамтеатрі ім. Садовського.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...