Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

21 ЛИСТОПАДА — У ВНТУ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ІТ-ФАХІВЦІВ


21 листопада (субота) о 10-й годині ранку у Вінницькому національному технічному університеті — День відкритих дверей для охочих навчатися у галузі інформаційних технологійВас чекають викладачі та студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і факультету комп’ютерних систем та автоматики

 

Шановні друзі!

 

Якщо ви захоплюєтеся комп'ютерами та сучасними інформаційними технологіями, мрієте про успішну кар'єру в ІТ-галузі – на вас чекає Вінницький національний технічний університет (ВНТУ).

 

Саме тут проходить півфінал світу зі спортивного програмування. Команда студентів-програмістів ВНТУ є однією із 40 найкращих команд світу і неодноразово виходила у фінал світової першості змагань програмістів, у яких беруть участь понад 500 000 команд з усіх континентів. На вас чекають професійні тренування зі спортивного програмування (безкоштовно!)

 

Саме у ВНТУ функціонує елітна студія з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, яка готує професіоналів-дизайнерів та фахівців з комп’ютерної графіки. У 2014 році вихованці студії отримали понад 400 перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, що вивело ВНТУ на світовий рівень у цій галузі, а Вінницю тепер вважають столицею комп’ютерної графіки. Студенти ВНТУ у студії займаються безкоштовно!

 

У ВНТУ працюють локальні академії CISCO та Microsoft, де ви зможете вивчати курси профільної підготовки на світовому рівні.

 

У ВНТУ ефективно працюють осередки міжнародної студентської організації BEST та всесвітніх наукових товариств SPIE й ОSА, тому ви зможете брати участь у вивченні профільних курсів із ІТ-технологій у провідних університетах Європи (безкоштовно за програмою BEST) та пройти стажування у США (безкоштовно за програмами SPIE, ОSА).

 

У вас є можливість уважніше придивитися до своєї потенційної альма-матер, ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути у нашому університеті, його матеріально-технічною, лабораторною базою. Матимете нагоду поспілкуватися з деканами факультетів ІТКІ і КСА, викладачами й найкращими студентами – переможцями численних всеукраїнських та світових конкурсів і олімпіад, отримаєте відповіді на свої запитання.

 

І, зрештою, переконаєтесь: ЯКІСТЬ ОСВІТИ! ЯКІСТЬ РОБОТИ! ЯКІСТЬ ЖИТТЯ! – це Ваш вибір, який можна реалізувати у Вінниці!

 

Запрошуємо попередньо ознайомитися з сайтами факультету ІТКІ (інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії - http://initki.vntu.edu.ua/) і  факультету КСА (комп'ютерних систем і автоматики - http://inaeksu.vntu.edu.ua/), де в розділі новин знайдете багато цікавої інформації.

 

Початок зустрічі 21 листопада о 10 годині ранку в актовій залі навчального корпусу №2 за адресою Хмельницьке шосе, 95 (збір – біля арки на трамвайній зупинці «Студентська»).

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...