Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПЕРЕМОЖНА П’ЯТІРКА СТУДЕНТІВ ФІТКІ НА «ЕКОСОФТ-2016»

 

П’ятеро студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії здобули призові місця Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016»


З 23 по 25 лютого у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки провідних ІT-компаній «Kaspersky Lab» і «Скайлайн Софтвер» та Міністерства освіти і науки України пройшов фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».

 

Цього року вперше Чемпіонат пройшов за новою схемою – у вигляді публічного постерного показу з одночасною електронною візуалізацією власних здобутків.

 

Перемогу у змаганнях виборювали майже 140 учасників змагань, представивши 115 своїх авторських апаратних і програмних розробок для обчислювальних систем в секціях: «Web розробки», «Анімаційні», «Прикладні», «Навчальні», «Ігрові», «Інструментальні», «Системні», «Спеціального призначення», «Моделі» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2016» та «Апаратне управління», «Комп’ютерне мистецтво», «Короткометражний фільм», «Програмування», «Роботи» національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2016».

 

Вінницький національний технічний університет представляли 5 студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Усі вони пройшли жорсткий відбір конкурсної комісії і стали фіналістами конкурсу:

 

Лудан Дар’я (ФІТКІ, кафедра комп’ютерних наук, 3 курс, гр.2КН-13б);

 

Кривий Дмитро (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 3 курс, гр.2КІ-13б);

 

Лановий Роман (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс, гр.1КІ-15б);

 

Кренцін Михайло (ФІТКІ, кафедра програмного забезпечення, 1 курс, гр.1ПІ-15б);

 

Салтикова Тетяна (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс за скороченим терміном навчання, гр.1КІ-15мс).


Усі наші фіналісти стали переможцями конкурсу!

 

Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) та Салтикова Тетяна (гр.1КІ-15мс) вибороли 1 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «CClipse» – програмно-апаратним комплексом, що орієнтований на користувачів із серцево-судинними захворюваннями та хворих, що прикуті до ліжка внаслідок травмхребта, інсульту, інфаркту тощо. Науковий керівник проекту – д.т.н., професор кафедри ОТ, декан ФІТКІ Олексій Азаров.


 

Дмитро Кривий та Тетяна Салтикова

 

Також Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) виборов 3 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «Shark Systems Smart Socket» – розумною розеткою та мікрокліпсою як засобом попередження аварійних та пожежних ситуацій, оптимізацією енергоспоживання і термостабілізацією електропристроїв.

 

Лудан Дар’я (гр.2КН-13б) та Лановий Роман (гр.1КІ-15б) вибороли 2 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом, орієнтованим на застосування сучасних технологій для поліпшення експлуатаційних характеристик взуття. Науковий керівник проекту – к.т.н., доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.


 

Дар’я Лудан та Роман Лановий

 

Кренцін Михайло (гр.1ПІ-15б) виборов 2 місце в номінації «Прикладні» з проектом «Інтелектуальна нейросистема для діагностування інсультів». Науковий керівник проекту – к.т.н., доцент кафедри ЗІ Леонід Куперштейн.


 

Михайло Кренцін


 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.


 

Приємно, що цей конкурс поєднав студентів різних курсів та різних напрямів підготовки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Також варто відзначити, що серед переможців – троє студентів першого курсу, які отримали чудовий старт у конкурсній боротьбі в галузі ІТ-технологій. Тож, сподіваємося, що надалі на них чекає ще багато гучних перемог!


Вікторія ВОЙТКО,
доцент кафедри програмного забезпечення,
заступник декана ФІТКІ з навчально виховної роботи

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...