Прес-центр ВНТУ 12.03.2016, 16:14

Вдруге проводиться дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки. До участі запрошуються цьогорічні випускники професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінниччини

Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції.

Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов'язаний з прогресивними новітніми технологіями.

За ініціативи кафедри радіотехніки Вінницького національного технічного університету та за підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації вперше організовується та проводиться дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2016). Вона актуальна перш за все для цьогорічних випускників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів Вінницької області.

Олімпіада складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінюються окремо. Брати участь можна як в одній секції, так і в обох. Не є обов’язковим виконання всіх завдань, але якщо зможете це зробити – організаційний комітет буде надзвичайно радий відзначити таких учасників.

Основними завданнями цієї олімпіади є:

– виявлення та розвиток серед учнів (студентів) технічних здібностей;

– підвищення інтересу учнів (студентів) до поглибленого вивчення радіотехнічних дисциплін, стимулювання у них розвитку дослідницьких здібностей;

– сприяння у профорієнтації зазначеної категорії молоді та вибору майбутнього напряму підготовки.

(електронні версії документів чи скановані розв'язки з роздільною здатністю не менше 300 dpi) або паперовий варіант за адресою: ВНТУ, кафедра РТ, вул. Хмельницьке шосе, 95, м. Вiнниця, 21021, тел.: +38 0432 59 84 81

Кінцевий термін подання відповідей – 31 березня 2016 р.

Підбиття підсумків відбудеться 7 квітня 2016 р. під час цьогорічного урочистого закриття фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки ( www.vsort.org.ua ). Переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.

Реєстрація учасників ДДОРТ-2016 відбувається на сторінках fb.com/radiotechnical.olympiad або vk.com/radiotechnical.olympiad

Адреса офіційної електронної скриньки олімпіадиrt.olymp@gmail.com

Організатори ДДОРТ — кандидати технічних наук, доценти Дмитро Гаврілов та Костянтин Коваль.

У сучасному світі якісна освіта – це найцінніший, найдорожчий капітал, який людина набуває в житті. І якщо докладете достатньо зусиль для отримання знань – це стане міцною основою для вашої кар'єри і професійного зростання.