Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ДОЦЕНТ ВНТУ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ MASTIS

 

Кандидат технічних наук, доцент Сергій Довгалець взяв участь в установчих зборах учасників міжнародного освітнього проекту ERASMUS+ «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS), котрі відбулися в університеті Ліон-2 (Франція).

 

 

Основна мета проекту полягає у покращенні магістерської програми в галузі інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства; наданні можливості університетам наблизитися до змін на світовому ринку праці та освітньому просторі, швидко реагувати на потреби роботодавців; надати студентам уявлення про профілі різних робочих місць у галузі інформаційних систем для забезпечення можливості працевлаштування.

 

Трирічний проект «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS) фінансується Європейським Союзом у межах програми ERASMUS+.

На зборах, що відбувалися на базі університету Ліон-2, були присутні представники університетів-учасників проекту з України, Франції, Італії, Німеччини, Литви, Швеції, Норвегії, Ліхтенштейну, Словенії, Чорногорії, а також представники асоціації франкофонних університетів, яка є асоційованим партнером проекту MASTIS.


Україну представляли шість університетів: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – національний координатор, Національний політехнічний університет «ХПІ», Львівський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Національний політехнічний університет «КПІ», Херсонський державний університет за активної участі міністерства освіти і науки України.

 

Робота у проекті MASTIS стала продовженням плідної співпраці університетів, що входять до складу європейської асоціації науковців у галузі інформаційних систем ERCIS.

 

У ході зустрічі були представлені презентації всіх членів консорціуму, визначені ролі і обов’язки відповідальних за робочі пакети, обговорені питання проектного та фінансового менеджменту. Також був розглянутий план реалізації проекту

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...