Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

УЧЕТВЕРТЕ КОМАНДА ВНТУ НА Enactus World Cup

 

На Всесвітньому кубку Enactus, який відбудеться 28-30 вересня у Торонто, Канада, Україну представлятиме команда нашого Вінницького національного технічного університету


Це уже вчетверте команда Enactus ВНТУ виходить на такий високий рівень цих престижних змагань — стає переможцем всеукраїнського чемпіонату і бере участь у ENACTUS WORLD CUP.


 

У сезоні 2010-2011 рр. студенти ВНТУ вперше захищали честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Наступного року літали на ці глобальні змагання до Вашингтона.У сезоні 2012-2013 рр. — місто Канкун, Мексика.


Читайте більше


ЗА ПЕРЕМОГОЮ — ДО МЕКСИКАНСЬКИХ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ


ENACTUS WORLD CUP 2013 У МЕКСИЦІ


Нині після дворічної перерви команда ВНТУ знову взяла участь в Національному чемпіонаті Enactus Україна.


У липні дев’ять студентських команд з Вінниці, Києва, Львова, Одеси та Харкова репрезентували результати своїх проектів перед журі, членами якого виступили представники провідних міжнародних та українських компаній.


У півфінальному раунді жеребкуванням команди розподілились на дві Ліги. За регламентом змагань з кожної Ліги далі у фінал проходять по дві найкращі команди.


Команда Enactus ВНТУ (капітан — Янна Чайковська, наставник — декан факультету менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Микола Небава) першою у другій лізі презентувала свої проекти.


Проект №1 мав назву «Творити аби жити». Він спрямований на задоволення потреб і створення додаткового заробітку для вимушених переселенців зі Сходу України. Основні підпроекти – соціальна активність дітей, координаційна підтримка та забезпечення стабільного доходу.


«Енергоефективний вектор змін» — це проект №2. Реалізувавши його, наша команда змогла підвищити рівень обізнаності серед селян про заощадження та використання сучасних енергозберігаючих технологій шляхом проведення семінарів і майстер-класів у селах Вінницької області та практичного застосування набутих знань.


З дев’яти команд лише чотири найсильніших вийшли у фінал.


Отож, за рішенням суддів цьогорічними фіналістами стали команди Enactus Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Вінницького національного технічного університету та Харківського інституту фінансів Київського національного торгово-економічного університету.


Виступ у фіналі команди ВНТУ був досить успішним і справив на журі, де були і представники великого бізнесу, дуже гарне враження. Журі відзначило високоякісну підготовку команди та відмінно оцінило інноваційні проекти команди ВНТУ. Після кожного виступу члени журі ставили запитання учасникам, на які вихованці ВНТУ квіліфіковано і аргументовано відповідали.


Після хвилюючої церемонії нагородження фіналістів, інтрига зросла ще більше, адже залишились ненагородженими лише дві команди — Вінницького національного технічного університету та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), а це означає, що одна з цих команд стане переможцем!


Конкуренція була досить висока, адже саме команда КНЕУ два роки поспіль, коли команда Enactus ВНТУ не брала участі в змаганнях, ставала чемпіоном.


Попри хвилювання і високу конкуренцію, команда ВНТУ у новому складі виборола перемогу на змаганнях Enactus сезону 2015-2016 та восени представлятиме Україну на Enactus World Cup у Канаді!


Наразі команда Enactus ВНТУ вже готується до світових змагань під звичним гаслом, яке принесло перемогу у Києві:


«Ми, команда Вінницького національного технічного університету, не зупиняємось!
Ми далі йдемо вперед!
Йдемо на світло!»


Склад команди:


Капітан команди — Яна Чайковська (група 1УБ-13б),
Дмитро Івчук (1УБ-14б),
Катерина Подолянчук (2МО-15б),
Samuel Martin Adu Gyamfi Apeatu (2MO-15б),
Катерина Франчук (МОз-15м),
Андрій Журавльов (1УБ-14б).


Віце-чемпіоном Національного Кубку Enactus стала команда Enactus Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...