Прес-центр ВНТУ 06.12.2016, 14:58

Завтра 7 грудня о 14:30 у конференц-залі Вінницького національного технічного університету урочисте відкриття Стартап Школи «Sikorsky Challenge» Вінниці

Мета Школи – навчити всіх охочих реалізації та впровадженню інноваційних бізнес-ідей в діючі стартап компанії. Стартап Школа буде проводитись за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, а також провідних регіональних технологічних та ІТ-компаній регіону.

Під час відкриття Школи відбудуться:

доповідь  про  розвиток  інноваційної  екосистеми  в  університетах України (доповідач – Михайло Згуровський, ректор НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»);

презентація роботи та результатів діяльності Стартап Школи «Sikorsky Challenge» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

майстер-клас  «Підтримка  інноваційних  проектів  і  розвиток  стартап руху в Україні» (проводить фахівець в галузі ведення ІТ-бізнесу Ігор Пеєр – засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT»).

Місця для журналістів – другий ряд конференц-зали.

Конференц-зала: головний корпус ВНТУ, 2-й поверх, аудиторія 222.

Контактна особа:  Дмитро Штофель
тел. (093) 774-57-73