Прес-центр ВНТУ 06.02.2017, 15:02

24-28 січня в місті Коломия (Івано-Франківська область) пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу — класичного жиму лежачи

Сайт Міністерства освіти і науки України

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Участь у змаганнях взяли представники майже всіх регіонів України.

У складі збірної команди Вінницької області була і студентка ВНТУ — Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Ірина Шкарапута (група ЕКО-13).

Дівчина стала чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед юніорок у ваговій категорії до 52 кг, встановивши рекорд України.

Також Іра здобула друге місце у абсолютній першості.

Окрім того, ці змагання були одночасно відбірковими на Чемпіонат Світу. Тож, Ірина незабаром представлятиме нашу країну на всесвітніх змаганнях.

«Наступна мета — ввійти в трійку кращих спортсменок Чемпіонату Світу», — каже тренер дівчини Іван Чупринко.

Нагадаємо, Ірина Шкарапута торік посіла третє місце на Чемпіонаті світу в Данії.

Читайте більше 21-РІЧНА СТУДЕНТКА ВНТУ ВІДЖАЛА 100 КГ І ВИБОРОЛА БРОНЗУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Бажаємо їй успіхів та легкої штанги!