Прес-центр ВНТУ 11.04.2017, 12:08

Майстер спорту Віра Овчарук, викладач кафедри фізвиховання ВНТУ, виборола 3 місце в абсолютному заліку серед жінок на VII Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 і завоювала срібну медаль на Чемпіонаті України з напівмарафону

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал Вінниця ОК

У неділю 9 квітня відбувся VII Київський міжнародний напівмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017.

Учасниками забігу стали представники 48 країн світу.

Дистанції від 21 кілометра до 500 метрів долали 9 тисяч учасників: від маленьких дітей до професійних атлетів. Останніх запросили не просто так, адже Kyiv Half Marathon має в планах вийти на новий рівень.

Вперше на Київському напівмарафоні відбувся сімейний забіг на 2 км.

Вперше під час масового забігу в Києві атлетів на всій дистанції підтримували 43 музичних колективи. Вздовж усього маршруту кожні 500 метрів звучала музика країн, представлених на пісенному конкурсі «Євробачення-2017».

Захід вперше отримав статус Чемпіонату України з напівмарафону.

Викладач кафедри фізвиховання ВНТУ, майстер спорту Віра Овчарук зайняла 3 місце в абсолютному заліку серед жінок і завоювала срібну медаль у Чемпіонаті України.

Прес-центр ВНТУ