Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

32 УЧАСНИКА АТО І КОЛИШНІ ВІЙСЬКОВЦІ ОТРИМАЛИ МІЖНАРОДНІ ДИПЛОМИ З ЦИВІЛЬНОГО ФАХУ

12 травня у Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди закінчення перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців ЗС України та членів їх сімей за проектом «UKRAINE-NORWAY» Міжнародного фонду соціальної адаптації

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Освітній портал ПедПРЕСА

Газета «Місто»


Кожний слухач отримав міжнародні дипломи міністерства закордонних справ й міністерства оборони Королівства Норвегії, а також університетів NORD (м. Бодо, Норвегія) та ВНТУ.

Дипломи учасникам проекту вручали ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко та президент міжнародного благодійного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов.

Саме МФСА опікується міжнародним проектом «UKRAINE-NORWAY», що фінансується Королівством Норвегія. Цей проект є наймасштабнішим україно-норвезьким проектом. Нині його знов продовжено на 5 років.

Нинішні випускники — 32 учасника проекту проявили високу мотивацію під час навчання та успішно склали всі іспити з дисциплін курсу «Інформаційні технології в бізнесі».

Після закінчення 3-х місячних курсів слухачі проекту набули сучасних знань у сфері ринкової економіки, інформаційних технологій, електронної комерції, вчили англійську мову.

Вручаючи документи про освіту, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко зауважив: «Україна гостро потребує кваліфікованих кадрів, особливо інженерів, що мають сучасні знання. Міжнародна компанія UBC Group, а також нове велике підприємство Грін Кул з виробництва холодильного обладнання, що відкривається у Вінниці, потребує 450 інженерів зі спеціальностей, які надає ВНТУ. Загалом відкрито 1200 вакансій. Ви тепер теж випускники ВНТУ і маєте шанс там отримати роботу».

«Нині учасниками проекту «Україна-Норвегія», що фінансується Королівством Норвегія, є 16 університетів України. Натепер пройшли підготовку і отримали новий фах уже 8387 українських військовослужбовців і членів їхніх родин. Учора відбувся перший цьогорічний випуск. Це в столичному університеті «Крок». Сьогоднішній випуск у Вінниці є другим. Попереду аналогічні урочистості ще в понад 10 вишах України. — Розповів президент МФСА Володимир Рубцов. — «Вічний король Норвегії» Олаф II Святий довгий час перебував при дворі Ярослава Мудрого — наш князь врятував йому життя. Норвегія вдячна за це Україні понині і готова усіляко допомагати нам. Ця багата країна вважає, що зобов’язана сприяти менш фінансово успішним країнам».

Випускники щиро подякували викладачам ВНТУ за високоякісну працю. Учасник АТО Руслан Лозан стверджує, що додаткова освіта йому уже прислужилася, адже разом з отриманими знаннями військові отримують нові можливості.

Наступній етап спільного проекту у ВНТУ розпочнеться на початку жовтня 2017 року.

Слухачами курсів перепідготовки можуть бути особи, які брали участь в АТО, демобілізовані та звільнені у запас з лав Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та особи що підлягають звільненню в нинішньому році. А також члени їх сімей.

Юрій БУРЄННІКОВ,
заслужений працівник освіти України, професор

Фотогалерея Випуск слухачів за програмою «UKRAINE-NORWAY»

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...