Прес-центр ВНТУ 20.06.2017, 15:11

Ректор Вінницького національного технічного університету, професор Володимир Грабко та ректор Опольської Політехніки (Польща), професор Марек Тукедорф днями підписали угоду про співробітництво.

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Вінниця Ok»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

Впродовж минулого тижня очільник ВНТУ Володимир Грабко та проректор  Віктор Мізерний перебували з візитом у Польщі.

Керівники вінницького технічного вишу відвідали дві політехніки — Свєнтокшиську (м. Кельце) і Опольську (м. Ополє).

Оскільки Кельце і Вінниця уже впродовж багатьох років є містами-побратимами, то логічно, що й наукові та освітні відносини двох технічних вишів цих міст мають давню і плідну історію. Тому під час перебування у Politechnice Świętokrzyskiej делегація ВНТУ мала перемовини головним чином про розширення напрямків співпраці та активізацію співдії. Обговорювали можливості удосконалення і оновлення програм міжнародного співробітництва з метою  покращання їх ефективності.

Читайте більше НА ЗОЛОТОМУ ЮВІЛЕЇ POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

Опольська Політехніка у міжнародній співпраці ВНТУ новий виш. Але під час перемовин знайшли чимало спільних точок дотику.

Насамперед спеціальності, за якими готує студентів Політехніка Опольська, майже цілком співзвучні ВНТУ. Тому детально обговорювалась можливість запровадження програми «Подвійний диплом». По завершенню навчання за програмою «Подвійний диплом» випускники отримують 2 дипломи — за програмою навчання у ВНТУ («Магістр») та за програмою «Магістр» у державному навчальному закладі Республіки Польща, що визнаються у державах Європейського союзу.

Читайте більше  СТУДЕНТАМ ВНТУ — ДВА ДИПЛОМИ

ДІАНА СЛОБОДЯНЮК — СТУДЕНТКА ДВОХ УНІВЕРСИТЕТІВ

Опольська Політехніка співпрацює майже із 100 європейськими ВНЗ у рамках програми Erasmus. ВНТУ теж радо долучають до такого поважного освітянського товариства.

Опольська Політехніка, як і ВНТУ, тісно співдіє з Китаєм. Виш має потужний Інститут Конфуція, котрий є найбільшим у Польщі.

Дійшли згоди про спільні наукові дослідження. Показово, що нові польські партнери ВНТУ зацікавлені у налагодженні особистих контактів за схемою «професор-професор».

Проректор ВНТУ Віктор Мізерний зі своїм колегою з Опольської Політехніки визначив спільні напрями роботи стосовно міжнародної співпраці.

Як результат перемовин — укладено довгострокову угоду про співпрацю ВНТУ з Опольською Політехнікою.

Цьогоріч восени делегації Свентокшиської та Опольської Політехнік  відвідають ВНТУ.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук