Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВІННИЦІ БУДЕ СТВОРЕНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ БІЗНЕС-КЛУБ

Запевнив Ігор Паєр, міжнародний експерт ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator Be Next IT (Ізраїль), на відкритті Днів Інноватики у Стартап Школі Sikorsky Challenge Вінниці

ТРК Вінниччина

Телеканал ВІТА

ТРК"ВІНТЕРА"

 

Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge, співзасновником котрої є Ігор Пеєр, проведе низку регіональних сесій Днів Інноватики у Вінниці, Дніпрі, Маріуполі, Харкові та Києві.

Перша в Україні стартап школа Sikorsky Challenge три роки тому створена у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Стартап Школа Sikorsky Challenge Вінниці, котра діє у Вінницькому національному технічному університеті, є другою.

І минулого навчального року 70 її слухачів успішно пройшли навчання у ВНТУ під опікою бізнес-тренера Ігоря Пеєра. Вони не лише розвивали свої інноваційні ідеї, а й досліджували потенційний ринок. А серед презентованих на фініші навчання 11-ти проектів першу фінансову підтримку отримали ті, котрі були цілком готовим продуктом.

«В Україні мільйони молодих талановитих інженерів з креативними ідеями. І все, що залишилось, ці знання трансформувати в бізнес. — Говорить Ігор Пеєр. — Ми хочемо створити у Вінниці інноваційний бізнес-клуб, котрий об’єднає людей, що хочуть розвивати і підтримувати такі стартапи, підтримувати ті проекти, котрі ми завдяки нашій методиці можемо тут створювати».

Натхненник і автор ідеї створення Стартап Школи у Вінниці, головний виконавчий директор компанії Transfotech Давид Ар’є:

«Проект цей соціальний, а не бізнес-проект. Він має навчити талановиту молодь бути підприємливими і мислити по-сучасному, по-хайтековськи, мислити високими технологіями».

Бути слухачем Стартап Школа Sikorsky Challenge можуть не тільки студенти ВНТУ — будь-хто, хто має вартісну ідею і прагне перетворити її в успішний бізнес.

Зауважимо, стартап Школа діє за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, а також провідних технологічних компаній регіону.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...