Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВНТУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ ДОСТУП ДО SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE

ВНТУ — єдиний ВНЗ в Вінниці, який матиме доступ до Scopus та Web of Science одночасно


Науково-технічна бібліотека ВНТУ у лютому 2017 року проводила онлайн-опитування науковців, аспірантів та студентів вишу стосовно необхідності придбання університетом наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. Позитивно відповіли 88 відсотків опитуваних.

Вітаємо! ВНТУ серед переможців, які отримають доступ до  Scopus та Web of Science

03 серпня 2017 року МОН України оголосило про початок відбору вищих навчальних закладів і наукових установ, які зможуть отримати доступ до електронних наукових баз даних.

Наказом МОН України № 1286 від 19.09.2017 року “Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних” затверджено перелік переможців, яким надається доступ до Scopus і Web of Science!

Невдовзі через бібліотекуВНТУ  кожен науковець матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science.

Доступ до зазначених баз даних за кошти держбюджету матимуть три виші області – Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського (Web of Science) та Донецький національний університет імені В. Стуса (Scopus).

ВНТУ — єдиний ВНЗ в Вінниці, який матиме доступ до Scopus та Web of Science одночасно

Можливість користуватися ресурсами Scopus та Web of Science за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ МОН .  ВНЗ та наукові установи були відібрані спеціально створеною Комісією, куди увійшли представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ. Комісія враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціям, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, тощо.

Метою надання доступу вишів та наукових установ до зазначених електронних наукових баз є розвиток науково-технічного потенціалу, підвищення рівня конкурентоспроможності установ, раціонального та економного використання ресурсів, що спрямовуються на передплату доступу до електронних наукових баз.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...