Прес-центр ВНТУ 19.10.2017, 12:18

Історико-філософський журнал «Sententiae» включений до бази SCOPUS

 

 

«Принаймні для всіх наших авторів, що мають публікації, починаючи з №1 2015, у системі створені автоматичні авторські профілі:  https://www.scopus.com/freelookup/f...

Коли члени Редколегії особисто пересвідчаться в тому, що журнал відображено в базі (для цього ми маємо отримати передплачений доступ до системи), одразу офіційно оголосимо про завершення процедури технічного підключення нашого журналу до SCOPUS», — зауважує засновник та головний редактор наукового філософського журналу Спілки дослідників модерної філософії (Паскалівського товариства) «Sententiae», доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та гуманітарних наук Вінницького національного технічного університету Олег Хома.

Олег Хома на Громадському радіо

«Ми створювали Sententiae не для СКОПУСа. Ми робили це, бо за державу було відверто соромно. І навіть якщо СКОПУС кудись раптово зникне (або його імідж спаскудять вітчизняні чиновницька тупість і псевдонаукова "винахідливість"), у нас залишиться не менше приводів для самоповаги! Нас цікавить лише наука, все інше — додасться, з Божою допомогою!

Хочу висловити глибоку подяку нашим членам редколегії і рецензентам, безкорислива і ретельна праця яких забезпечила той науковий рівень, який ми нині маємо! Попри всі українські реалії, вам вдалося створити маленький анклав справжньої "республіки вчених", що виглядає відвертою аномалією на загальному тлі, натомість не викликає питань у скопусівських експертів. Звісно, ви теж іноді даєте в штангу, бо "скопусівське" не означає "напівбожественне", ви - лише люди, недосконалі істоти. Але, здається мені, ви є тими недосконалими істотами, що свого часу зробили правильний вибір і спромоглися досі від нього не відступити.

Публікації в нас і надалі залишаться безкоштовними.

Ми й надалі зважатимемо на те, що нашу академічну культуру розвиватиме не лише височінь вимог, але й розуміння нашого гандикапу.

Ми й надалі заохочуватимемо якісні переклади світової класики українською.

Рецензування й надалі буде "подвійним сліпим", трішки суворим, але справедливим», — резюмує професор Олег Хома.

Веб-сторінка: sententiae.vntu.edu.ua/index.php/sententiae/about

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук