Прес-центр ВНТУ 21.05.2018, 17:13

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Грабко і проректор Віктор Мізерний взяли участь у святкуванні 65-річчя Люблінської політехніки

Делегацію Вінницького національного технічного університету запросили на урочисте засідання Сенату Politechnikі Lubelskіey.

Потому представники ВНТУ відвідали кампус університету із його ланчоманією, модернізований спортивний центр, Центр трансферу передових технологій, інноваційний центр лабораторії архітектури та реалізації.

Гості, серед яких були також і посланці Тернопільського національного технічного університету, Національного університету водного господарства (м Рівне), Луцького національного технічного університету, Львівської політехніки, Київського національного університету будівництва і архітектури, Хмельницького національного університету, Білоруського національного технічного університету, побачили сучасне дослідницьке обладнання інституту транспорту, лабораторію двигунів внутрішнього згоряння і екології Департаменту полімерів Інституту електроніки та інформаційних технологій. Ознайомились із роботою Бюро розвитку і кооперації, Інформатичного центру, Центру інновацій і передових технологій, Люблінського інкубатора підприємництва.

До речі, нині в Politechnikі Lubelskіey навчається понад 700 студентів з України. А загалом виш має майже 10 тисяч студентів.

Головні напрямки наукових досліджень, які зараз проводяться в навчальному закладі, пов'язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною навколишнього середовища, а також економією матеріалів і енергії.

Під час візиту представники університетів України, Білорусі та Словаччини також могли обмінятися досвідом з представниками Люблінської політехніки під час двосторонніх переговорів.

Фото Jakub Krzysiak

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук